Persoonsgerichte zorg

Persoonsgerichte zorg is zorg waarbij de persoon centraal staat en niet de beperking of ziekte. Dit is essentieel voor passende zorg en ondersteuning.

Onze adviseurs voor Persoonsgerichte zorg

Justine Aeneae Venema
Justine
Aeneae Venema

Administratief medewerker Administratief medewerker

j.aeneaevenema@vilans.nl

Bekijk profiel

Jeroen Havers
Jeroen
Havers

Senior adviseur Senior adviseur

j.havers@vilans.nl

Bekijk profiel

Stannie Driessen
Stannie
Driessen

Directeur Advies & Implementatie Directeur Advies & Implementatie

s.driessen@vilans.nl

Bekijk profiel

Marjolein Rebel
Marjolein
Rebel

Senior adviseur Senior adviseur

m.rebel@vilans.nl

Bekijk profiel

Marjolein Herps
Marjolein
Herps

Senior adviseur Senior adviseur

m.herps@vilans.nl

Bekijk profiel

Martijn Simons
Martijn
Simons

Senior adviseur Senior adviseur

m.simons@vilans.nl

Bekijk profiel

Tara Koenders
Tara
Koenders

Senior Adviseur Senior Adviseur

t.koenders@vilans.nl

Bekijk profiel

Lotte Bergen
Lotte
Bergen

Junior adviseur Junior adviseur

l.bergen@vilans.nl

Bekijk profiel

Janneke Haan
Janneke
Haan

Adviseur Innovatie en onderzoek Adviseur Innovatie en onderzoek

j.haan@vilans.nl

Bekijk profiel

Stephan Hermsen
Stephan
Hermsen

Senior adviseur Senior adviseur

s.hermsen@vilans.nl

Bekijk profiel

0 - 0

Wat is Persoonsgerichte zorg?

Persoonsgerichte zorg is zorg waarbij de persoon centraal staat en niet de beperking of ziekte. Hoe staat hij in het leven en wat vindt hij belangrijk? Zorg gericht op de persoon draagt bij aan tevreden cliënten, familieleden en zorgverleners. Het biedt ruimte voor zorg en ondersteuning op maat, die aansluit bij de persoonlijke behoeften en wensen van cliënten. De kwaliteit van zorg neemt hierdoor toe.  

Iedere cliënt gaat op zijn eigen manier met ziektes en beperkingen om. Een standaardbehandeling bestaat niet, persoonsgerichte zorg is het motto. Het legt de regie bij de cliënt en maakt het mogelijk passende ondersteuning te leveren. Ook helpt persoonsgerichte zorg mensen met een chronische ziekte beter omgaan met hun aandoening. Anders gezegd kunnen ze hun ziekte beter inpassen in het dagelijks leven.