Annemarie van der Linden
Projectassistent

Annemarie
van der Linden

Projectassistent

'Niet lullen, maar poetsen. Met hard werken en een glimlach kan je alles realiseren'

Ik vind het een mooi idee dat ik als projectassistent bij Vilans, door middel van het organiseren van bijeenkomsten en congressen, op een bijzondere manier en op de achtergrond toch bij kan dragen aan de kwaliteit van de langdurige zorg in Nederland.

Wapenfeiten

  • Voor Vilans heb ik diverse commerciële functies bekleed bij evenementenlocaties en zelfs twee evenementafdelingen helemaal van A tot Z op mogen zetten. In mijn huidige functie kan ik mijn opgedane kennis en ervaring inzetten om niet alleen succesvolle bijeenkomsten en congressen te realiseren, maar ook een maatschappelijke bijdrage te leveren.

In team Backoffice met Annemarie

Inge Klabbers
Inge
Klabbers

Managementassistent Managementassistent

i.klabbers@vilans.nl

Bekijk profiel

Klaaske Lengton
Klaaske
Lengton

Projectassistent Projectassistent

k.lengton@vilans.nl

Bekijk profiel

Conny Brouwers
Conny
Brouwers

Projectsecretaresse Projectsecretaresse

c.brouwers@vilans.nl

Bekijk profiel

Marjolein Knuijsting
Marjolein
Knuijsting

Managementassistent Managementassistent

m.knuijsting@vilans.nl

Bekijk profiel

Simone van Vugt
Simone
van Vugt

Projectassistent Projectassistent

s.vanvugt@vilans.nl

Bekijk profiel

Barbara Post
Barbara
Post

Projectassistent Projectassistent

b.post@vilans.nl

Bekijk profiel

Kim Stiekema
Kim
Stiekema

Medewerker projectrouting Medewerker projectrouting

k.stiekema@vilans.nl

Bekijk profiel

Irene Woudwijk
Irene
Woudwijk

Projectcoördinator Projectcoördinator

i.woudwijk@vilans.nl

Bekijk profiel

Mieke Klomp
Mieke
Klomp

Projectsecretaresse Projectsecretaresse

m.klomp@vilans.nl

Bekijk profiel

Wil Holten
Wil
Holten

Managementassistent Managementassistent

w.holten@vilans.nl

Bekijk profiel

Hilda van Ginkel
Hilda
van Ginkel

Projectsecretaresse Projectsecretaresse

h.vanginkel@vilans.nl

Bekijk profiel

Hedwig Schatteman
Hedwig
Schatteman

Medewerker projectrouting Medewerker projectrouting

h.schatteman@vilans.nl

Bekijk profiel

Anouk Timmer
Anouk
Timmer

Projectassistent Projectassistent

a.timmer@vilans.nl

Bekijk profiel

Thyrza Sterkenburg
Thyrza
Sterkenburg

Medewerker projectrouting Medewerker projectrouting

t.sterkenburg@vilans.nl

Bekijk profiel

Judith Reinhard
Judith
Reinhard

Projectassistent Projectassistent

j.reinhard@vilans.nl

Bekijk profiel

Arja Kuijt
Arja
Kuijt

Managementassistent Managementassistent

a.kuijt@vilans.nl

Bekijk profiel

Hilda Sanders
Hilda
Sanders

Projectassistent Projectassistent

h.sanders@vilans.nl

Bekijk profiel

Marlijn Kortschot
Marlijn
Kortschot

Projectassistent Projectassistent

m.kortschot@vilans.nl

Bekijk profiel

Marleen Boersma
Marleen
Boersma

Projectsecretaresse Projectsecretaresse

m.boersma@vilans.nl

Bekijk profiel

Karin Janmaat
Karin
Janmaat

Coördinator backoffice Coördinator backoffice

k.janmaat@vilans.nl

Bekijk profiel

Sandra Smits
Sandra
Smits

Medewerker Projectrouting Medewerker Projectrouting

s.smits@vilans.nl

Bekijk profiel

Christa de Jong
Christa
de Jong

Projectassistent Projectassistent

c.dejong@vilans.nl

Bekijk profiel

Caroline Alay
Caroline
Alay

Projectassistent Projectassistent

c.alay@vilans.nl

Bekijk profiel