René Denis
Expert

René
Denis

Expert

Goede zorg is belangrijk maar daarmee ben je er nog niet

Uiteindelijk gaat het om de driehoek cliënt - medewerker - familie. Al het andere moet er op gericht zijn om deze samenwerking en afstemming te ondersteunen. Het zou mooi zijn als we als Vilans er steeds in slagen om deze focus in onze projecten aan te brengen.

Drijfveer

Ik doe dit werk omdat het iets is wat iedereen direct of indirect raakt. Iedereen kent bijvoorbeeld wel iemand die dement is of voor iemand zorgt die dement is. Dat zijn ingrijpende levensgebeurtenissen. En juist dan is het van belang dat mensen daarbij goed ondersteund worden. Vanuit mijn brede ervaring kan ik zorgorganisaties helpen om zowel vanuit het perspectief van de cliënt, de medewerker én de organisatie verbeteringen te realiseren.

Wapenfeiten van René Denis

Ik ben programmaleider geweest van het Landelijk Dementie Programma (LDP), projectleider van Verbeterprojecten, tranchemanager bij In voor Zorg, themacoördinator bij Waardigheid & trots, bestuurslid bij Denkbeeld en toezichthouder bij Cello.

In team Waardigheid en trots met René

Hedwig Schatteman
Hedwig
Schatteman

Managementassistent Managementassistent

h.schatteman@vilans.nl

Bekijk profiel

Irene Woudwijk
Irene
Woudwijk

Coördinator backoffice W&T Coördinator backoffice W&T

i.woudwijk@vilans.nl

Bekijk profiel

Saartje Sondeijker
Saartje
Sondeijker

Senior onderzoeker Senior onderzoeker

s.sondeijker@vilans.nl

Bekijk profiel

Diana Kole
Diana
Kole

Kennismanager Kennismanager

d.kole@vilans.nl

Bekijk profiel

Ted Kraakman
Ted
Kraakman

Tranchemanager / Themacoördinator Tranchemanager / Themacoördinator

t.kraakman@vilans.nl

Bekijk profiel

Saskia ter Kuile
Saskia
ter Kuile

Communicatiemanager en woordvoerder Communicatiemanager en woordvoerder

s.terkuile@vilans.nl

Bekijk profiel

Bellis van den Berg
Bellis
van den Berg

Senior adviseur meten en monitoren Senior adviseur meten en monitoren

b.vandenberg@vilans.nl

Bekijk profiel

Elske Hijlkema
Elske
Hijlkema

Senior communicatieadviseur Senior communicatieadviseur

e.hijlkema@vilans.nl

Bekijk profiel

Lottie Pohlmann
Lottie
Pohlmann

Online specialist Online specialist

l.pohlmann@vilans.nl

Bekijk profiel

Marit Kaiser
Marit
Kaiser

Managementassistent Waardigheid en trots Managementassistent Waardigheid en trots

m.kaiser@vilans.nl

Bekijk profiel

Hilda Sanders
Hilda
Sanders

Managementassistent Managementassistent

h.sanders@vilans.nl

Bekijk profiel

Vera Hendrikse
Vera
Hendrikse

Online specialist Online specialist

v.hendrikse@vilans.nl

Bekijk profiel

Anneke Augustinus
Anneke
Augustinus

Directeur Waardigheid & Trots Directeur Waardigheid & Trots

a.augustinus@vilans.nl

Bekijk profiel

Maartje van Trigt
Maartje
van Trigt

Senior HRD adviseur Senior HRD adviseur

m.vantrigt@vilans.nl

Bekijk profiel

Karin Manders
Karin
Manders

Online specialist Online specialist

k.manders@vilans.nl

Bekijk profiel

Hannie Treffers
Hannie
Treffers

Directeur Programmamanagement Directeur Programmamanagement

h.treffers@vilans.nl

Bekijk profiel

Noëlle Sant
Noëlle
Sant

Senior adviseur Senior adviseur

n.sant@vilans.nl

Bekijk profiel

Hester Moerman
Hester
Moerman

Communicatiemedewerker Communicatiemedewerker

h.moerman@vilans.nl

Bekijk profiel

Joke Bosch
Joke
Bosch

Projectassistent Projectassistent

j.bosch@vilans.nl

Bekijk profiel

Anouk Timmer
Anouk
Timmer

Managementassistent Managementassistent

a.timmer@vilans.nl

Bekijk profiel