Cisca den Uijl
Projectassistent

Cisca
den Uijl

Projectassistent

'Zorg en welzijn is de rode draad van mijn werk en leven'

Als projectassistent kan ik op de achtergrond mijn steentje bijdragen aan de kwaliteit van de langdurende zorg.

Wapenfeiten

  • Ik ben werkzaam geweest bij een opleidingsinstituut voor artsen, daarna bij een organisatie die zich inzet voor mensen met een verstandelijke, lichamelijke of geestelijke beperking en vanaf 2016 werkzaam bij Vilans.
  • Het organiseren van bijeenkomsten en het proces ondersteunen van het herzien/schrijven van kwaliteitsstandaarden.
  • Ik zie het glas altijd al half vol.

In team Backoffice met Cisca

Sandra Smits
Sandra
Smits

Medewerker Projectrouting Medewerker Projectrouting

s.smits@vilans.nl

Bekijk profiel

Marjolein Knuijsting
Marjolein
Knuijsting

Managementassistent Managementassistent

m.knuijsting@vilans.nl

Bekijk profiel

Marleen Boersma
Marleen
Boersma

Projectsecretaresse Projectsecretaresse

m.boersma@vilans.nl

Bekijk profiel

Anouk Timmer
Anouk
Timmer

Projectassistent Projectassistent

a.timmer@vilans.nl

Bekijk profiel

Mieke Klomp
Mieke
Klomp

Projectsecretaresse Projectsecretaresse

m.klomp@vilans.nl

Bekijk profiel

Irene Woudwijk
Irene
Woudwijk

Projectcoördinator Projectcoördinator

i.woudwijk@vilans.nl

Bekijk profiel

Kim Stiekema
Kim
Stiekema

Medewerker projectrouting Medewerker projectrouting

k.stiekema@vilans.nl

Bekijk profiel

Simone van Vugt
Simone
van Vugt

Projectassistent Projectassistent

s.vanvugt@vilans.nl

Bekijk profiel

Christa de Jong
Christa
de Jong

Projectassistent Projectassistent

c.dejong@vilans.nl

Bekijk profiel

Thyrza Sterkenburg
Thyrza
Sterkenburg

Medewerker projectrouting Medewerker projectrouting

t.sterkenburg@vilans.nl

Bekijk profiel

Judith Reinhard
Judith
Reinhard

Projectassistent Projectassistent

j.reinhard@vilans.nl

Bekijk profiel

Conny Brouwers
Conny
Brouwers

Projectsecretaresse Projectsecretaresse

c.brouwers@vilans.nl

Bekijk profiel

Inge Klabbers
Inge
Klabbers

Managementassistent Managementassistent

i.klabbers@vilans.nl

Bekijk profiel

Barbara Post
Barbara
Post

Projectassistent Projectassistent

b.post@vilans.nl

Bekijk profiel

Hilda van Ginkel
Hilda
van Ginkel

Projectsecretaresse Projectsecretaresse

h.vanginkel@vilans.nl

Bekijk profiel

Hilda Sanders
Hilda
Sanders

Projectassistent Projectassistent

h.sanders@vilans.nl

Bekijk profiel

Arja Kuijt
Arja
Kuijt

Managementassistent Managementassistent

a.kuijt@vilans.nl

Bekijk profiel

Marlijn Kortschot
Marlijn
Kortschot

Projectassistent Projectassistent

m.kortschot@vilans.nl

Bekijk profiel

Karin Janmaat
Karin
Janmaat

Coördinator backoffice Coördinator backoffice

k.janmaat@vilans.nl

Bekijk profiel

Shannon Gotthjalpsen
Shannon Gotthjalpsen

Projectassistent Projectassistent

Bekijk profiel

Caroline Alay
Caroline
Alay

Projectassistent Projectassistent

c.alay@vilans.nl

Bekijk profiel

Hedwig Schatteman
Hedwig
Schatteman

Medewerker projectrouting Medewerker projectrouting

h.schatteman@vilans.nl

Bekijk profiel

Wil Holten
Wil
Holten

Managementassistent Managementassistent

w.holten@vilans.nl

Bekijk profiel