Kim van Huigenbosch
Managementassistent

Kim
van Huigenbosch

Managementassistent

In team Waardigheid en trots met Kim

Diana Kole
Diana
Kole

Kennismanager Kennismanager

d.kole@vilans.nl

Bekijk profiel

Vera Hendrikse
Vera
Hendrikse

Online specialist Online specialist

v.hendrikse@vilans.nl

Bekijk profiel

Hilda Sanders
Hilda
Sanders

Managementassistent Managementassistent

h.sanders@vilans.nl

Bekijk profiel

Hester Moerman
Hester
Moerman

Communicatiemedewerker Communicatiemedewerker

h.moerman@vilans.nl

Bekijk profiel

Ted Kraakman
Ted
Kraakman

Tranchemanager / Themacoördinator Tranchemanager / Themacoördinator

t.kraakman@vilans.nl

Bekijk profiel

Irene Woudwijk
Irene
Woudwijk

Coördinator backoffice W&T Coördinator backoffice W&T

i.woudwijk@vilans.nl

Bekijk profiel

Noëlle Sant
Noëlle
Sant

Senior adviseur Senior adviseur

n.sant@vilans.nl

Bekijk profiel

Marieke Stork
Marieke
Stork

Netwerkmanager Netwerkmanager

m.stork@vilans.nl

Bekijk profiel

Hedwig Schatteman
Hedwig
Schatteman

Managementassistent Managementassistent

h.schatteman@vilans.nl

Bekijk profiel

Bellis van den Berg
Bellis
van den Berg

Senior adviseur meten en monitoren Senior adviseur meten en monitoren

b.vandenberg@vilans.nl

Bekijk profiel

Saartje Sondeijker
Saartje
Sondeijker

Senior onderzoeker Senior onderzoeker

s.sondeijker@vilans.nl

Bekijk profiel

Anneke Augustinus
Anneke
Augustinus

Directeur Waardigheid en trots Directeur Waardigheid en trots

a.augustinus@vilans.nl

Bekijk profiel

Anouk Timmer
Anouk
Timmer

Managementassistent Managementassistent

a.timmer@vilans.nl

Bekijk profiel

Karin Manders
Karin
Manders

Online specialist Online specialist

k.manders@vilans.nl

Bekijk profiel

Maartje van Trigt
Maartje
van Trigt

Senior HRD-adviseur Senior HRD-adviseur

m.vantrigt@vilans.nl

Bekijk profiel

Marit Kaiser
Marit
Kaiser

Managementassistent Waardigheid en trots Managementassistent Waardigheid en trots

m.kaiser@vilans.nl

Bekijk profiel

Saskia ter Kuile
Saskia
ter Kuile

Senior adviseur Beleid, strategie en communicatie Senior adviseur Beleid, strategie en communicatie

s.terkuile@vilans.nl

Bekijk profiel

Elske Hijlkema
Elske
Hijlkema

Senior communicatieadviseur Senior communicatieadviseur

e.hijlkema@vilans.nl

Bekijk profiel