Margreet Reitsma
Senior onderzoeker

Margreet
Reitsma

Senior onderzoeker

'Zorg die ertoe doet'

Wat is goede zorg? Een eenvoudige vraag, het antwoord is minder eenvoudig. Als onderzoeker ben ik op zoek naar het antwoord op deze vraag. Wanneer werkt iets wel in de zorg, wanneer niet? Waarom werkt iets wel, waarom werkt iets niet?

Als we hierop de antwoorden hebben, helpt dit om goede zorg te leveren. Wat mij betreft staat de cliënt centraal, ook in het onderzoek. Ik ben pas tevreden als de cliënt dat ook is en als de onderzoeksresultaten helpen om de zorg te verbeteren.

Wapenfeiten van Margreet Reitsma

  • Opgeleid als sociaal en organisatiepsycholoog en methodoloog
  • Gepromoveerd binnen de sociale psychologie
  • Veel ervaring met onderzoek binnen de gezondheidszorg

In team Dementie met Margreet

Robbert Huijsman
Robbert
Huijsman

Programmaleider Dementiezorg voor elkaar Programmaleider Dementiezorg voor elkaar

r.huijsman@vilans.nl

Bekijk profiel

Sandra Suijkerbuijk
Sandra
Suijkerbuijk

Senior onderzoeker Senior onderzoeker

s.suijkerbuijk@vilans.nl

Bekijk profiel

Jeroen Havers
Jeroen
Havers

Senior adviseur Senior adviseur

j.havers@vilans.nl

Bekijk profiel

Cynthia Hofman
Cynthia
Hofman

Senior onderzoeker Senior onderzoeker

c.hofman@vilans.nl

Bekijk profiel

Rinske Boomstra
Rinske
Boomstra

Senior medewerker Senior medewerker

r.boomstra@vilans.nl

Bekijk profiel

Tara Koenders
Tara
Koenders

Senior Adviseur Senior Adviseur

t.koenders@vilans.nl

Bekijk profiel