Margreet Reitsma
Senior onderzoeker

Margreet
Reitsma

Senior onderzoeker

‘Ik word blij als ik met mijn onderzoek bij kan bijdragen aan praktijkverbetering, in het groot of in het klein’

Wat is er mooier dan te kunnen bijdragen aan de langdurige zorg. Als onderzoeker bij Vilans kijk ik bij veel projecten en programma’s mee met een analytische bril: Wat is het probleem? Wat is de oorzaak? En wat lijkt dan de best aanpak, zowel op korte als op lange termijn? Werkt de aanpak ook? En wat leren we hiervan dat we kunnen delen met de rest van Nederland?

Wapenfeiten van Margreet Reitsma

  • Opgeleid als sociaal en organisatiepsycholoog en methodoloog.
  • Gepromoveerd binnen de sociale psychologie.
  • Veel ervaring met onderzoek binnen de gezondheidszorg, focusthema dementie.
  • Zet onderzoek vooral in om te leren en verbeteren, door analytisch blik en het verzamelen van data?

In team Onderzoek en validatie met Margreet

Cynthia Hofman
Cynthia
Hofman

Senior onderzoeker Senior onderzoeker

c.hofman@vilans.nl

Bekijk profiel

Minke ter Stal
Minke
ter Stal

Onderzoeker eHealth Onderzoeker eHealth

m.terstal@vilans.nl

Bekijk profiel

Jessica Michgelsen
Jessica
Michgelsen

Junior onderzoeker Junior onderzoeker

j.michgelsen@vilans.nl

Bekijk profiel

Nick Zonneveld
Nick
Zonneveld

Senior onderzoeker Senior onderzoeker

n.zonneveld@vilans.nl

Bekijk profiel

Nathalie Stolwijk
Nathalie Stolwijk

Onderzoeker Onderzoeker

Bekijk profiel

Diny Stekelenburg
Diny Stekelenburg

Onderzoeker Onderzoeker

Bekijk profiel

Marko Mravunac
Marko Mravunac

Onderzoeker Onderzoeker

Bekijk profiel

Dirk Lukkien
Dirk
Lukkien

Senior onderzoeker Senior onderzoeker

d.lukkien@vilans.nl

Bekijk profiel

Yael Reijmer
Yael
Reijmer

Senior onderzoeker Senior onderzoeker

y.reijmer@vilans.nl

Bekijk profiel

Mieke van Hamersveld
Mieke van Hamersveld

Onderzoeker Onderzoeker

Bekijk profiel

Paulien Vermunt
Paulien
Vermunt

Senior onderzoeker Senior onderzoeker

p.vermunt@vilans.nl

Bekijk profiel