Marjolein de Meijer
Senior adviseur

Marjolein
de Meijer

Senior adviseur

'Ik geloof in de kracht van verhalen als basis voor lokale vernieuwing'

Het bevorderen van kwaliteit van leven is mijn rode draad in mijn werk. Het streven naar optimale kwaliteit van leven en zorg- dát is de gedeelde motivatie met onze samenwerkingspartners. Ik geloof in de dynamiek van een wijk en de dialoog tussen vrijwilligers en professionals om met elkaar de juiste zorg te bieden. In verbeterprocessen stel ik de praktijk centraal. Ik omschrijf mezelf als een pragmatisch coachende adviseur. 

Ik heb een grote interesse voor de drijfveren van mensen. Van daaruit verbind ik mensen met elkaar en stimuleer ik de onderlinge samenwerking. Ik heb een passie voor verhalen. Hier maak ik gebruik van om kennis met elkaar te delen en de praktijk zichtbaar te maken.

Wapenfeiten van Marjolein de Meijer

  • Kent het ambtelijke van binnenuit en heeft veel ervaring in lokale samenwerkingsvraagstukken.
  • Adviseert het samenspel tussen gemeente, zorg-/welzijnsorganisaties en bewoners.
  • Stimuleert de samenwerking tussen zorg en bewegen ism Kenniscentrum Sport.
  • Inventariseert mogelijkheden en knelpunten in ondersteuning aan LVB jongeren.
  • Adviseert lokale vraagstukken in het programma 'Dementiezorg voor elkaar'.

In team Leren en veranderen met Marjolein

Marloes Keulemans
Marloes
Keulemans

Senior adviseur Leren en Ontwikkelen Senior adviseur Leren en Ontwikkelen

m.keulemans@vilans.nl

Bekijk profiel

Tara Koenders
Tara
Koenders

Senior Adviseur Senior Adviseur

t.koenders@vilans.nl

Bekijk profiel

Yvonne de Jong
Yvonne
de Jong

Senior adviseur Senior adviseur

y.dejong@vilans.nl

Bekijk profiel

Janneke Stegink
Janneke
Stegink

Senior adviseur Senior adviseur

j.stegink@vilans.nl

Bekijk profiel

Jeroen Havers
Jeroen
Havers

Senior adviseur Senior adviseur

j.havers@vilans.nl

Bekijk profiel

Marjan Hurkmans
Marjan
Hurkmans

Senior kennisnetwerker Senior kennisnetwerker

m.hurkmans@vilans.nl

Bekijk profiel

Martijn Simons
Martijn
Simons

Senior adviseur Senior adviseur

m.simons@vilans.nl

Bekijk profiel

Lotte Bergen
Lotte
Bergen

Junior adviseur Junior adviseur

l.bergen@vilans.nl

Bekijk profiel

Paula Gerring
Paula
Gerring

Junior adviseur kennispleinen Junior adviseur kennispleinen

p.gerring@vilans.nl

Bekijk profiel