Nathalie Stolwijk
Onderzoeker

Nathalie
Stolwijk

Onderzoeker

'Kennis komt in vele vormen en maten - wat past bij welke doelgroep? Dat is voor mij de uitdaging'

De zorgsector is continu in beweging. Om in te spelen op de veranderingen van morgen is kennis essentieel. Vilans maakt zich sterk om de juiste kennis op de juiste plaats te krijgen, persoonlijk en op maat. Om hieraan bij te dragen zet ik mijn ‘marketingbril’ op: voor wie doen we het onderzoek, hoe gaan zij de ontwikkelde kennis gebruiken en hoe krijgen we de kennis écht bij de juiste doelgroep?

Het aanbieden van kennis op de juiste plaats vraagt om het dichter bij elkaar brengen van kennisontwikkeling en -toepassing. Hierbij is het versterken van de kennisinfrastructuur van belang. Ik bouw mee aan de spreekwoordelijke brug tussen wetenschap en praktijk voor verschillende thema’s die spelen in de langdurige zorg. Hier zie ik: samen sta je sterker en kunnen er mooie dingen ontstaan. Met het ontwikkelen en valideren van relevante kennis en een gerichte benadering van de doelgroep hoop ik een positieve impact te kunnen maken voor de langdurige zorg. 

Wapenfeiten

  • Een passie voor onderzoek en menselijk gedrag.
  • Opgeleid in organisatiepsychologie en marketing.    
  • Kracht ligt in de juiste balans tussen hoofd en hart. Ik vind graag een creatieve oplossing na een grondige analyse.
  • Brede interesse: o.a. interventies, leren en ontwikkelen, eHealth en technologie in de zorg.

In team Onderzoek en validatie met Nathalie

Dirk Lukkien
Dirk
Lukkien

Senior onderzoeker Senior onderzoeker

d.lukkien@vilans.nl

Bekijk profiel

Yael Reijmer
Yael Reijmer

Senior onderzoeker Senior onderzoeker

Bekijk profiel

Diny Stekelenburg
Diny Stekelenburg

Onderzoeker Onderzoeker

Bekijk profiel

Cynthia Hofman
Cynthia
Hofman

Senior onderzoeker Senior onderzoeker

c.hofman@vilans.nl

Bekijk profiel

Henk Herman Nap
Henk Herman
Nap

Senior onderzoeker Senior onderzoeker

h.nap@vilans.nl

Bekijk profiel

Marko Mravunac
Marko Mravunac

Onderzoeker Onderzoeker

Bekijk profiel

Jessica Michgelsen
Jessica
Michgelsen

Junior onderzoeker Junior onderzoeker

j.michgelsen@vilans.nl

Bekijk profiel

Paulien Vermunt
Paulien
Vermunt

Senior onderzoeker Senior onderzoeker

p.vermunt@vilans.nl

Bekijk profiel

Margreet Reitsma
Margreet
Reitsma

Senior onderzoeker Senior onderzoeker

m.reitsma@vilans.nl

Bekijk profiel

Minke ter Stal
Minke
ter Stal

Onderzoeker eHealth Onderzoeker eHealth

m.terstal@vilans.nl

Bekijk profiel

Nick Zonneveld
Nick
Zonneveld

Senior onderzoeker Senior onderzoeker

n.zonneveld@vilans.nl

Bekijk profiel