Tamara Bouwman
Onderzoeker

Tamara
Bouwman

Onderzoeker

‘Onderzoek naar de onderbouwing en effectiviteit van interventies is nodig om te zorgen dat we doen wat werkt'

Ik ben een gedreven onderzoeker met een brede sociaalwetenschappelijke achtergrond en specifieke interesse in toegepast onderzoek. Ik mag graag opgedane kennis vertalen naar bredere toepassingen in zorg en welzijn.

Wapenfeiten

  • Achtergrond in sociale wetenschappen.
  • Veel ervaring met onderzoek naar eenzaamheid en eenzaamheidsinterventies.

In team Onderzoek en validatie met Tamara

Jessica Michgelsen
Jessica
Michgelsen

Junior onderzoeker Junior onderzoeker

j.michgelsen@vilans.nl

Bekijk profiel

Yael Reijmer
Yael
Reijmer

Senior onderzoeker Senior onderzoeker

y.reijmer@vilans.nl

Bekijk profiel

Paulien Vermunt
Paulien
Vermunt

Senior onderzoeker Senior onderzoeker

p.vermunt@vilans.nl

Bekijk profiel

Mieke van Hamersveld
Mieke van Hamersveld

Onderzoeker Onderzoeker

Bekijk profiel

Dirk Lukkien
Dirk
Lukkien

Senior onderzoeker Senior onderzoeker

d.lukkien@vilans.nl

Bekijk profiel

Minke ter Stal
Minke
ter Stal

Onderzoeker eHealth Onderzoeker eHealth

m.terstal@vilans.nl

Bekijk profiel

Margreet Reitsma
Margreet
Reitsma

Senior onderzoeker Senior onderzoeker

m.reitsma@vilans.nl

Bekijk profiel

Nick Zonneveld
Nick
Zonneveld

Senior onderzoeker Senior onderzoeker

n.zonneveld@vilans.nl

Bekijk profiel

Marko Mravunac
Marko Mravunac

Onderzoeker Onderzoeker

Bekijk profiel

Cynthia Hofman
Cynthia
Hofman

Senior onderzoeker Senior onderzoeker

c.hofman@vilans.nl

Bekijk profiel

Nathalie Stolwijk
Nathalie Stolwijk

Onderzoeker Onderzoeker

Bekijk profiel

Diny Stekelenburg
Diny Stekelenburg

Onderzoeker Onderzoeker

Bekijk profiel