Xandra van Megen

Xandra
van Megen

In team Innoveren en (proces)verbeteren met Xandra

Hanneke Noordam
Hanneke
Noordam

Senior onderzoeker Senior onderzoeker

h.noordam@vilans.nl

Bekijk profiel

Sandra Suijkerbuijk
Sandra
Suijkerbuijk

Senior onderzoeker Senior onderzoeker

s.suijkerbuijk@vilans.nl

Bekijk profiel

Diana Kole
Diana
Kole

Kennismanager/adviseur Kennismanager/adviseur

d.kole@vilans.nl

Bekijk profiel

Saartje Sondeijker
Saartje
Sondeijker

Senior onderzoeker Senior onderzoeker

s.sondeijker@vilans.nl

Bekijk profiel

Elize van Wijk
Elize
van Wijk

Junior onderzoeker Junior onderzoeker

e.vanwijk@vilans.nl

Bekijk profiel

Femke de Wit
Femke
de Wit

Senior Adviseur Senior Adviseur

f.dewit@vilans.nl

Bekijk profiel

Nienke Vos
Nienke
Vos

Onderzoeker eHealth Onderzoeker eHealth

n.vos@vilans.nl

Bekijk profiel

Stefanie Mouwen
Stefanie
Mouwen

Senior adviseur Senior adviseur

s.mouwen@vilans.nl

Bekijk profiel

Judith Oosterom
Judith
Oosterom

Senior adviseur Senior adviseur

j.oosterom@vilans.nl

Bekijk profiel

Nynke de Jong
Nynke
de Jong

Junior onderzoeker Junior onderzoeker

n.dejong@vilans.nl

Bekijk profiel