Gerard Baas
Online specialist

Gerard
Baas

Online specialist

'Geniet van de kleine dingen in het leven en laat iedereen dat weten!'

Door constant op de hoogte te blijven van de laatste actualiteiten op het gebied van (online) communicatie help ik Vilans, In voor zorg! en Waardigheid en trots de online boodschap vernieuwend en mooi verpakt bij de eindgebruiker te brengen. 

Wapenfeiten van Gerard Baas

  • Ontwikkeling van verschillende (corporate) websites
  • Ontwikkeling en uitvoering communicatieplan WijkLeerbedrijf
  • Ontwikkeling en uitvoering communicatieplan subsidie Stagefonds

In team Communicatie & Marketing met Gerard

Joëlle Spoelder
Joëlle
Spoelder

Communicatieassistent kennispleinen Communicatieassistent kennispleinen

j.spoelder@vilans.nl

Bekijk profiel

José Jansen
José
Jansen

Senior marketing & communicatieadviseur Senior marketing & communicatieadviseur

j.jansen@vilans.nl

Bekijk profiel

Christel van den Hoven
Christel
van den Hoven

Communicatieassistent kennispleinen Communicatieassistent kennispleinen

c.vandenhoven@vilans.nl

Bekijk profiel

Belinda Samuels
Belinda
Samuels

Senior marketing & communicatieadviseur Senior marketing & communicatieadviseur

b.samuels@vilans.nl

Bekijk profiel

Marit van der Meulen
Marit
van der Meulen

Communicatieadviseur Communicatieadviseur

m.vandermeulen@vilans.nl

Bekijk profiel

Noortje van der Zeijden
Noortje
van der Zeijden

Communicatiemedewerker Communicatiemedewerker

n.vanderzeijden@vilans.nl

Bekijk profiel

Wouter van den Elsen
Wouter
van den Elsen

Senior communicatieadviseur Senior communicatieadviseur

w.vandenelsen@vilans.nl

Bekijk profiel

Isha Govaarts
Isha
Govaarts

Senior Marketing en communicatieadviseur Senior Marketing en communicatieadviseur

i.govaarts@vilans.nl

Bekijk profiel

Josien van Dijkhuizen
Josien
van Dijkhuizen

Communicatieadviseur Communicatieadviseur

j.vandijkhuizen@vilans.nl

Bekijk profiel

Joyce van Dam
Joyce
van Dam

Senior Marketing en communicatieadviseur Senior Marketing en communicatieadviseur

j.vandam@vilans.nl

Bekijk profiel

Elske Hijlkema
Elske
Hijlkema

Senior communicatieadviseur Senior communicatieadviseur

e.hijlkema@vilans.nl

Bekijk profiel

Tom van Boekholt
Tom
van Boekholt

Communicatieassistent kennispleinen Communicatieassistent kennispleinen

t.vanboekholt@vilans.nl

Bekijk profiel

Leonoor Ahrens
Leonoor
Ahrens

Senior Marketing en communicatieadviseur Senior Marketing en communicatieadviseur

l.ahrens@vilans.nl

Bekijk profiel

Hester Moerman
Hester
Moerman

Communicatiemedewerker Communicatiemedewerker

h.moerman@vilans.nl

Bekijk profiel

Mieke Wobben
Mieke
Wobben

Communicatieadviseur Communicatieadviseur

m.wobben@vilans.nl

Bekijk profiel

Jan Willem Bloemen
Jan Willem
Bloemen

Senior communicatieadviseur Senior communicatieadviseur

j.bloemen@vilans.nl

Bekijk profiel