Gerard Baas
Communicatieadviseur

Gerard
Baas

Communicatieadviseur

'Geniet van de kleine dingen in het leven en laat iedereen dat weten!'

Door constant op de hoogte te blijven van de laatste actualiteiten op het gebied van (online) communicatie help ik Vilans, In voor zorg! en Waardigheid en trots de online boodschap vernieuwend en mooi verpakt bij de eindgebruiker te brengen. 

Wapenfeiten van Gerard Baas

  • Ontwikkeling van verschillende (corporate) websites
  • Ontwikkeling en uitvoering communicatieplan WijkLeerbedrijf
  • Ontwikkeling en uitvoering communicatieplan subsidie Stagefonds

In team Communicatie & Marketing met Gerard

Leonoor Ahrens
Leonoor
Ahrens

Senior Marketing en communicatieadviseur Senior Marketing en communicatieadviseur

l.ahrens@vilans.nl

Bekijk profiel

Noortje van der Zeijden
Noortje
van der Zeijden

Communicatiemedewerker Communicatiemedewerker

n.vanderzeijden@vilans.nl

Bekijk profiel

Josien van Dijkhuizen
Josien
van Dijkhuizen

Communicatieadviseur Communicatieadviseur

j.vandijkhuizen@vilans.nl

Bekijk profiel

Mieke Wobben
Mieke
Wobben

Communicatieadviseur Communicatieadviseur

m.wobben@vilans.nl

Bekijk profiel

Jan Willem Bloemen
Jan Willem
Bloemen

Senior communicatieadviseur Senior communicatieadviseur

j.bloemen@vilans.nl

Bekijk profiel

Marcel Klein
Marcel
Klein

Senior communicatiemedewerker Senior communicatiemedewerker

m.klein@vilans.nl

Bekijk profiel

Hester Moerman
Hester
Moerman

Communicatiemedewerker Communicatiemedewerker

h.moerman@vilans.nl

Bekijk profiel

Isha Govaarts
Isha
Govaarts

Senior marketing- en communicatieadviseur Senior marketing- en communicatieadviseur

i.govaarts@vilans.nl

Bekijk profiel

Karen Jansen
Karen
Jansen

Senior communicatiemedewerker Senior communicatiemedewerker

k.jansen@vilans.nl

Bekijk profiel

José Jansen
José
Jansen

Senior marketing & communicatieadviseur Senior marketing & communicatieadviseur

j.jansen@vilans.nl

Bekijk profiel

Wouter van den Elsen
Wouter
van den Elsen

Senior communicatieadviseur Senior communicatieadviseur

w.vandenelsen@vilans.nl

Bekijk profiel

Elske Hijlkema
Elske
Hijlkema

Senior communicatieadviseur Senior communicatieadviseur

e.hijlkema@vilans.nl

Bekijk profiel

Saskia ter Kuile
Saskia
ter Kuile

Senior adviseur Beleid, strategie en communicatie Senior adviseur Beleid, strategie en communicatie

s.terkuile@vilans.nl

Bekijk profiel