Hester Moerman
Communicatieadviseur

Hester
Moerman

Communicatieadviseur

'De zorg verbeteren met inspirerende kennis en communicatie. Hoe mooi is dat?'

Werken bij de vakgroep Marketing en Communicatie van Vilans geeft mij voldoening. Samen met mijn collega’s zoek ik naar innovatieve en praktische kennis en communicatieoplossingen. Om hiermee de langdurende zorg te verbeteren.

Ik ben sinds 2016 werkzaam bij Vilans en zet me in voor de uitvoering van communicatie en kennisverspreiding van programma’s zoals Waardigheid en trots op locatie.

Wapenfeiten

  • Ik word enthousiast van creatieve projecten en fotograferen.
  • Veel ervaring met communicatie rondom congressen.
  • Achtergrond in communicatiewetenschap (MSc).

In team Marketing en communicatie met Hester

Elske Hijlkema
Elske
Hijlkema

Senior communicatieadviseur Senior communicatieadviseur

e.hijlkema@vilans.nl

Bekijk profiel

Karen Jansen
Karen
Jansen

Senior communicatiemedewerker Senior communicatiemedewerker

k.jansen@vilans.nl

Bekijk profiel

Jan Willem Bloemen
Jan Willem
Bloemen

Senior communicatieadviseur Senior communicatieadviseur

j.bloemen@vilans.nl

Bekijk profiel

Saskia Baardman
Saskia
Baardman

Communicatiemedewerker Communicatiemedewerker

s.baardman@vilans.nl

Bekijk profiel

José Jansen
José
Jansen

Senior marketing & communicatieadviseur Senior marketing & communicatieadviseur

j.jansen@vilans.nl

Bekijk profiel

Gerard Baas
Gerard
Baas

Communicatieadviseur Communicatieadviseur

g.baas@vilans.nl

Bekijk profiel

Marcel Klein
Marcel
Klein

Senior communicatiemedewerker Senior communicatiemedewerker

m.klein@vilans.nl

Bekijk profiel

Renate Kuijsten
Renate
Kuijsten

Senior communicatieadviseur Senior communicatieadviseur

r.kuijsten@vilans.nl

Bekijk profiel

Mieke Wobben
Mieke
Wobben

Communicatieadviseur Communicatieadviseur

m.wobben@vilans.nl

Bekijk profiel

Marco Barten
Marco Barten

Senior medewerker communicatie Senior medewerker communicatie

Bekijk profiel

Saskia ter Kuile
Saskia
ter Kuile

Vakgroepleider Marketing en Communicatie Vakgroepleider Marketing en Communicatie

s.terkuile@vilans.nl

Bekijk profiel

Noortje van der Zeijden
Noortje
van der Zeijden

Communicatiemedewerker Communicatiemedewerker

n.vanderzeijden@vilans.nl

Bekijk profiel

Wouter van den Elsen
Wouter
van den Elsen

Senior communicatieadviseur Senior communicatieadviseur

w.vandenelsen@vilans.nl

Bekijk profiel