Karen Jansen
Senior communicatiemedewerker

Karen
Jansen

Senior communicatiemedewerker

De zorg verbeteren in de praktijk! Mijn insteek? Tools maken en verspreiden waarmee zorgprofessional én cliënt samen aan de slag kunnen

Ik werk bij Vilans omdat ik mij graag inzet voor het verbeteren van de langdurende zorg. Binnen diverse thema’s kennis en tools ontwikkelen die direct bijdragen aan de dagelijkse zorgpraktijk, prachtig! Ik vind het belangrijk dat we ons bij die ontwikkeling steeds de vragen stellen: ‘Wat gaat de cliënt hiervan merken?’. En: ‘Kunnen we een eindproduct opleveren waarmee de zorgprofessional en de cliënt sámen aan de slag kunnen?’.

Op die manier maken we materiaal waarmee de zorgprofessional en de cliënt samen kunnen bespreken en beslissen hoe die verbeterde zorg toegepast kan worden op de persoonlijke situatie en behoeften van de cliënt.

Positieve gezondheid

Mijn uitgangspunt is het concept positieve gezondheid van Machteld Huber. Hierin wordt gezondheid niet meer gezien als de af- of aanwezigheid van ziekte, maar als het vermogen van mensen om met de fysieke, emotionele en sociale levensuitdagingen om te gaan en zoveel mogelijk eigen regie te voeren. Je kunt mensen – cliënten – aanspreken op dat vermogen! Aan ons om dat samen met zorgprofessional te faciliteren.

Wapenfeiten

  • Aan de slag met dementiezorgvoorelkaar.nl, het verminderen van regeldruk en technologie in de zorg.
  • Vijf jaar communicatie-ervaring bij Borstkankervereniging Nederland (BVN).
  • Drie jaar communicatie-ervaring bij Sien, belangenvereniging voor mensen met een verstandelijke beperking.
  • Ook aan bureauzijde gewerkt, dus bekend met concept- en merkontwikkeling.
  • Gestart op de werkvloer als activiteitenbegeleider.

In team Communicatie & Marketing met Karen

José Jansen
José
Jansen

Senior marketing & communicatieadviseur Senior marketing & communicatieadviseur

j.jansen@vilans.nl

Bekijk profiel

Saskia ter Kuile
Saskia
ter Kuile

Senior adviseur Beleid, strategie en communicatie Senior adviseur Beleid, strategie en communicatie

s.terkuile@vilans.nl

Bekijk profiel

Mieke Wobben
Mieke
Wobben

Communicatieadviseur Communicatieadviseur

m.wobben@vilans.nl

Bekijk profiel

Isha Govaarts
Isha
Govaarts

Senior Marketing en communicatieadviseur Senior Marketing en communicatieadviseur

i.govaarts@vilans.nl

Bekijk profiel

Jan Willem Bloemen
Jan Willem
Bloemen

Senior communicatieadviseur Senior communicatieadviseur

j.bloemen@vilans.nl

Bekijk profiel

Wouter van den Elsen
Wouter
van den Elsen

Senior communicatieadviseur Senior communicatieadviseur

w.vandenelsen@vilans.nl

Bekijk profiel

Hester Moerman
Hester
Moerman

Communicatiemedewerker Communicatiemedewerker

h.moerman@vilans.nl

Bekijk profiel

Noortje van der Zeijden
Noortje
van der Zeijden

Communicatiemedewerker Communicatiemedewerker

n.vanderzeijden@vilans.nl

Bekijk profiel

Josien van Dijkhuizen
Josien
van Dijkhuizen

Communicatieadviseur Communicatieadviseur

j.vandijkhuizen@vilans.nl

Bekijk profiel

Marcel Klein
Marcel
Klein

Senior communicatiemedewerker Senior communicatiemedewerker

m.klein@vilans.nl

Bekijk profiel

Elske Hijlkema
Elske
Hijlkema

Senior communicatieadviseur Senior communicatieadviseur

e.hijlkema@vilans.nl

Bekijk profiel

Leonoor Ahrens
Leonoor
Ahrens

Senior Marketing en communicatieadviseur Senior Marketing en communicatieadviseur

l.ahrens@vilans.nl

Bekijk profiel

Gerard Baas
Gerard
Baas

Communicatieadviseur Communicatieadviseur

g.baas@vilans.nl

Bekijk profiel