Karen Jansen
Senior communicatiemedewerker

Karen
Jansen

Senior communicatiemedewerker

'De zorg verbeteren in de praktijk! Mijn insteek? Tools maken en verspreiden waarmee zorgprofessional én cliënt samen aan de slag kunnen'

  • Opleiding: Culturele en maatschappelijke vorming (HR&O) en coaching (NCOI)
  • Eerder gewerkt bij: Borstkankervereniging Nederland (BVN), Sien - belangenvereniging voor mensen met een verstandelijke beperking en MEE Zuid-Holland Zuid.

Ik werk bij Vilans omdat ik mij graag inzet voor het verbeteren van de langdurende zorg. Binnen diverse thema’s kennis en tools ontwikkelen die direct bijdragen aan de dagelijkse zorgpraktijk, prachtig! Ik vind het belangrijk dat we onszelf bij die ontwikkeling steeds de vragen stellen: ‘Wat gaat de cliënt hiervan merken?’. En: ‘Kunnen we een eindproduct opleveren waarmee de zorgprofessional en de cliënt + naaste sámen aan de slag kunnen?’.

Wapenfeiten

  • Vooral aan de slag met Begeleiding à la carte en de Innovatie-impuls van Volwaardig leven én regeldruk verminderen.
  • Ik heb ook aan bureauzijde gewerkt en ben daarom bekend met concept- en merkontwikkeling.
  • Gestart op de werkvloer als activiteitenbegeleider.

In team Marketing en communicatie met Karen

José Jansen
José
Jansen

Senior marketing & communicatieadviseur Senior marketing & communicatieadviseur

j.jansen@vilans.nl

Bekijk profiel

Saskia ter Kuile
Saskia
ter Kuile

Vakgroepleider Marketing en Communicatie Vakgroepleider Marketing en Communicatie

s.terkuile@vilans.nl

Bekijk profiel

Gerard Baas
Gerard
Baas

Communicatieadviseur Communicatieadviseur

g.baas@vilans.nl

Bekijk profiel

Noortje van der Zeijden
Noortje
van der Zeijden

Communicatiemedewerker Communicatiemedewerker

n.vanderzeijden@vilans.nl

Bekijk profiel

Saskia Baardman
Saskia
Baardman

Communicatiemedewerker Communicatiemedewerker

s.baardman@vilans.nl

Bekijk profiel

Jan Willem Bloemen
Jan Willem
Bloemen

Senior communicatieadviseur Senior communicatieadviseur

j.bloemen@vilans.nl

Bekijk profiel

Elske Hijlkema
Elske
Hijlkema

Senior communicatieadviseur Senior communicatieadviseur

e.hijlkema@vilans.nl

Bekijk profiel

Mieke Wobben
Mieke
Wobben

Communicatieadviseur Communicatieadviseur

m.wobben@vilans.nl

Bekijk profiel

Marcel Klein
Marcel
Klein

Senior communicatiemedewerker Senior communicatiemedewerker

m.klein@vilans.nl

Bekijk profiel

Josien van Dijkhuizen
Josien
van Dijkhuizen

Communicatieadviseur Communicatieadviseur

j.vandijkhuizen@vilans.nl

Bekijk profiel

Renate Kuijsten
Renate
Kuijsten

Senior communicatieadviseur Senior communicatieadviseur

r.kuijsten@vilans.nl

Bekijk profiel

Isha Govaarts
Isha
Govaarts

Senior marketing- en communicatieadviseur Senior marketing- en communicatieadviseur

i.govaarts@vilans.nl

Bekijk profiel

Wouter van den Elsen
Wouter
van den Elsen

Senior communicatieadviseur Senior communicatieadviseur

w.vandenelsen@vilans.nl

Bekijk profiel