Karen Jansen
Senior communicatiemedewerker

Karen
Jansen

Senior communicatiemedewerker

'De zorg verbeteren in de praktijk! Mijn insteek? Tools maken en verspreiden waarmee zorgprofessional én cliënt samen aan de slag kunnen'

  • Opleiding: Culturele en maatschappelijke vorming (HR&O) en coaching (NCOI)
  • Eerder gewerkt bij: Borstkankervereniging Nederland (BVN), Sien - belangenvereniging voor mensen met een verstandelijke beperking en MEE Zuid-Holland Zuid.

Ik werk bij Vilans omdat ik mij graag inzet voor het verbeteren van de langdurende zorg. Binnen diverse thema’s kennis en tools ontwikkelen die direct bijdragen aan de dagelijkse zorgpraktijk, prachtig! Ik vind het belangrijk dat we onszelf bij die ontwikkeling steeds de vragen stellen: ‘Wat gaat de cliënt hiervan merken?’. En: ‘Kunnen we een eindproduct opleveren waarmee de zorgprofessional en de cliënt + naaste sámen aan de slag kunnen?’.

Wapenfeiten

  • Vooral aan de slag met dementiezorgvoorelkaar.nl, het verminderen van regeldruk en technologie in de zorg (eHealth).
  • Ik heb ook aan bureauzijde gewerkt en ben daarom bekend met concept- en merkontwikkeling.
  • Gestart op de werkvloer als activiteitenbegeleider.

In team Communicatie & Marketing met Karen

Josien van Dijkhuizen
Josien
van Dijkhuizen

Communicatieadviseur Communicatieadviseur

j.vandijkhuizen@vilans.nl

Bekijk profiel

José Jansen
José
Jansen

Senior marketing & communicatieadviseur Senior marketing & communicatieadviseur

j.jansen@vilans.nl

Bekijk profiel

Marcel Klein
Marcel
Klein

Senior communicatiemedewerker Senior communicatiemedewerker

m.klein@vilans.nl

Bekijk profiel

Noortje van der Zeijden
Noortje
van der Zeijden

Communicatiemedewerker Communicatiemedewerker

n.vanderzeijden@vilans.nl

Bekijk profiel

Elske Hijlkema
Elske
Hijlkema

Senior communicatieadviseur Senior communicatieadviseur

e.hijlkema@vilans.nl

Bekijk profiel

Gerard Baas
Gerard
Baas

Communicatieadviseur Communicatieadviseur

g.baas@vilans.nl

Bekijk profiel

Mieke Wobben
Mieke
Wobben

Communicatieadviseur Communicatieadviseur

m.wobben@vilans.nl

Bekijk profiel

Saskia ter Kuile
Saskia
ter Kuile

Senior adviseur Beleid, strategie en communicatie Senior adviseur Beleid, strategie en communicatie

s.terkuile@vilans.nl

Bekijk profiel

Wouter van den Elsen
Wouter
van den Elsen

Senior communicatieadviseur Senior communicatieadviseur

w.vandenelsen@vilans.nl

Bekijk profiel

Leonoor Ahrens
Leonoor
Ahrens

Senior Marketing en communicatieadviseur Senior Marketing en communicatieadviseur

l.ahrens@vilans.nl

Bekijk profiel

Jan Willem Bloemen
Jan Willem
Bloemen

Senior communicatieadviseur Senior communicatieadviseur

j.bloemen@vilans.nl

Bekijk profiel

Isha Govaarts
Isha
Govaarts

Senior Marketing en communicatieadviseur Senior Marketing en communicatieadviseur

i.govaarts@vilans.nl

Bekijk profiel

Hester Moerman
Hester
Moerman

Communicatiemedewerker Communicatiemedewerker

h.moerman@vilans.nl

Bekijk profiel