Philip van Slooten
Online marketeer/conversiespecialist

Philip
van Slooten

Online marketeer/conversiespecialist

'Average conversion rates are meaningless. Switzerland on average is flat'

Als online markeer met een specialisatie in conversie-optimalisatie, zet ik me in voor de groei van de verschillende websites van Vilans. Het denken in plannen-bouwen-meten en evalueren is mijn passie. Daarbij combineer ik analytisch denkvermogen, mijn nieuwsgierigheid en passie voor online marketing met creativiteit. Ik doe voorstellen voor optimalisatie, A/B-tests en andere experimenten en voer deze ook uit.

Ik ben betrokken bij het KIA-project, informatie op maat, het verbeteren van de kwaliteit van onze online data en het slim benutten van de online data.

Drijfveer

Mijn persoonlijke drijfveer is altijd om de bezoekers online de beste ervaring te bieden, zodat ze zo snel en of makkelijk mogelijk het doel van hun bezoek kunnen bereiken. Dit komt goed overeen met het project KIA waar ik bij betrokken ben. Het doel van KIA is dat zoveel mogelijk zorg professionals kennis tot zich nemen. Daarom is goede vindbaarheid en conversie van belang en dient de juiste kennis, bij de juiste persoon, via het juiste kanaal, op het juiste moment, nu en in de toekomst te belanden.

Wapenfeiten

  • Ervaring met de ontwikkeling en innovatie van verschillende E-commere projecten
  • Verbeteren van de online customer journey ter verbetering van de online sales.
  • Gewoond en gewerkt in Midden- en Zuid-Amerika als Google consultant.
  • Passie voor reizen, zowel dichtbij als ver weg, hardlopen en festivals wereldwijd.

In team Kennispleinen met Philip

Manon Metselaar
Manon
Metselaar

Programmamedewerker Programmamedewerker

m.metselaar@vilans.nl

Bekijk profiel

Christel van den Hoven
Christel
van den Hoven

Junior online specialist Junior online specialist

c.vandenhoven@vilans.nl

Bekijk profiel

Aenne Werner
Aenne
Werner

Senior adviseur kennispleinen Senior adviseur kennispleinen

a.werner@vilans.nl

Bekijk profiel

Lisa Delmée
Lisa
Delmée

Junior Adviseur Kennispleinen Junior Adviseur Kennispleinen

l.delmee@vilans.nl

Bekijk profiel

Annemieke Koning
Annemieke
Koning

Adviseur kennispleinen Adviseur kennispleinen

a.koning@vilans.nl

Bekijk profiel

Karlijn Kwint
Karlijn
Kwint

Senior adviseur kennispleinen Senior adviseur kennispleinen

k.kwint@vilans.nl

Bekijk profiel

Rinske Boomstra
Rinske
Boomstra

Senior medewerker Senior medewerker

r.boomstra@vilans.nl

Bekijk profiel

Tom van Boekholt
Tom
van Boekholt

Junior content specialist Junior content specialist

t.vanboekholt@vilans.nl

Bekijk profiel

Annemieke Hoogland
Annemieke
Hoogland

Online specialist Online specialist

a.hoogland@vilans.nl

Bekijk profiel

Barbara Tieks
Barbara
Tieks

Online specialist Online specialist

b.tieks@vilans.nl

Bekijk profiel

Lex Godthelp
Lex
Godthelp

Online marketeer Online marketeer

l.godthelp@vilans.nl

Bekijk profiel

Joske van Lent
Joske
van Lent

Senior adviseur online communicatie Senior adviseur online communicatie

j.vanlent@vilans.nl

Bekijk profiel

Charlotte van Vliet
Charlotte
van Vliet

Senior kennisnetwerker Onderwijs Senior kennisnetwerker Onderwijs

c.vanvliet@vilans.nl

Bekijk profiel

Joëlle Spoelder
Joëlle
Spoelder

Junior online specialist Junior online specialist

j.spoelder@vilans.nl

Bekijk profiel

Judith van Lier
Judith
van Lier

Senior adviseur Senior adviseur

j.vanlier@vilans.nl

Bekijk profiel

Stephanie Rosenau
Stephanie
Rosenau

Junior online specialist Junior online specialist

s.rosenau@vilans.nl

Bekijk profiel

Lisa Bal
Lisa
Bal

Online specialist Online specialist

l.bal@vilans.nl

Bekijk profiel

Hilair Balsters
Hilair
Balsters

Senior adviseur Senior adviseur

h.balsters@vilans.nl

Bekijk profiel

Marjan Hurkmans
Marjan
Hurkmans

Senior kennisnetwerker Senior kennisnetwerker

m.hurkmans@vilans.nl

Bekijk profiel

Monique de Boer
Monique
de Boer

Online specialist Online specialist

m.deboer@vilans.nl

Bekijk profiel

Judith Oosterom
Judith
Oosterom

Adviseur Kennispleinen Adviseur Kennispleinen

j.oosterom@vilans.nl

Bekijk profiel

Iris Kleerekooper
Iris
Kleerekooper

Adviseur kennispleinen Adviseur kennispleinen

i.kleerekooper@vilans.nl

Bekijk profiel

Anne Vollebregt
Anne
Vollebregt

Online specialist Online specialist

a.vollebregt@vilans.nl

Bekijk profiel