Sjors van der Meijden
Webredacteur

Sjors
van der Meijden

Webredacteur

'Kennis op de juiste manier beschikbaar maken'

Voor zorgprofessionals is er zo enorm veel informatie beschikbaar dat het soms lastig is om het overzicht te bewaren. Ik vind het dan ook een mooie taak om alle aanwezige kennis van Vilans beschikbaar, begrijpelijk en aantrekkelijk te maken voor de praktijk.

Het is mooi om te zien hoe deze informatie wordt bekeken op sociale media en in onze nieuwsbrieven. Want juist die verbinding tussen online en praktijk is erg waardevol. Door te zien hoe bezoekers op informatie reageren en ermee omgaan, gaat het leven en zie je dat we met onze kennis zorgprofessionals écht verder helpen.

In team Kennispleinen met Sjors

Lex Godthelp
Lex
Godthelp

Online marketeer Online marketeer

l.godthelp@vilans.nl

Bekijk profiel

Stephanie Rosenau
Stephanie
Rosenau

Junior online specialist Junior online specialist

s.rosenau@vilans.nl

Bekijk profiel

Annemieke Koning
Annemieke
Koning

Adviseur kennispleinen Adviseur kennispleinen

a.koning@vilans.nl

Bekijk profiel

Judith van Lier
Judith
van Lier

Senior adviseur Senior adviseur

j.vanlier@vilans.nl

Bekijk profiel

Joëlle Spoelder
Joëlle
Spoelder

Junior online specialist Junior online specialist

j.spoelder@vilans.nl

Bekijk profiel

Lisa Delmée
Lisa
Delmée

Junior Adviseur Kennispleinen Junior Adviseur Kennispleinen

l.delmee@vilans.nl

Bekijk profiel

Aenne Werner
Aenne
Werner

Senior adviseur kennispleinen Senior adviseur kennispleinen

a.werner@vilans.nl

Bekijk profiel

Annemieke Hoogland
Annemieke
Hoogland

Online specialist Online specialist

a.hoogland@vilans.nl

Bekijk profiel

Karlijn Kwint
Karlijn
Kwint

Senior adviseur kennispleinen Senior adviseur kennispleinen

k.kwint@vilans.nl

Bekijk profiel

Barbara Tieks
Barbara
Tieks

Online specialist Online specialist

b.tieks@vilans.nl

Bekijk profiel

Hilair Balsters
Hilair
Balsters

Senior adviseur Senior adviseur

h.balsters@vilans.nl

Bekijk profiel

Lisa Bal
Lisa
Bal

Online specialist Online specialist

l.bal@vilans.nl

Bekijk profiel

Manon Metselaar
Manon
Metselaar

Programmamedewerker Programmamedewerker

m.metselaar@vilans.nl

Bekijk profiel

Philip van Slooten
Philip
van Slooten

Online marketeer/conversiespecialist Online marketeer/conversiespecialist

p.vanslooten@vilans.nl

Bekijk profiel

Tom van Boekholt
Tom
van Boekholt

Junior content specialist Junior content specialist

t.vanboekholt@vilans.nl

Bekijk profiel

Christel van den Hoven
Christel
van den Hoven

Junior online specialist Junior online specialist

c.vandenhoven@vilans.nl

Bekijk profiel

Marjan Hurkmans
Marjan
Hurkmans

Senior kennisnetwerker Senior kennisnetwerker

m.hurkmans@vilans.nl

Bekijk profiel

Anne Vollebregt
Anne
Vollebregt

Online specialist Online specialist

a.vollebregt@vilans.nl

Bekijk profiel

Joske van Lent
Joske
van Lent

Senior adviseur online communicatie Senior adviseur online communicatie

j.vanlent@vilans.nl

Bekijk profiel

Judith Oosterom
Judith
Oosterom

Adviseur Kennispleinen Adviseur Kennispleinen

j.oosterom@vilans.nl

Bekijk profiel

Iris Kleerekooper
Iris
Kleerekooper

Adviseur kennispleinen Adviseur kennispleinen

i.kleerekooper@vilans.nl

Bekijk profiel

Charlotte van Vliet
Charlotte
van Vliet

Senior kennisnetwerker Onderwijs Senior kennisnetwerker Onderwijs

c.vanvliet@vilans.nl

Bekijk profiel

Monique de Boer
Monique
de Boer

Online specialist Online specialist

m.deboer@vilans.nl

Bekijk profiel

Rinske Boomstra
Rinske
Boomstra

Senior medewerker Senior medewerker

r.boomstra@vilans.nl

Bekijk profiel