Annemieke Koning
Adviseur kennispleinen

Annemieke
Koning

Adviseur kennispleinen

'Zorgen moet je doen, niet maken!'

Een gevleugelde uitspraak van Loesje die ik altijd in mijn achterhoofd heb. Zorgen voor heeft zoveel kanten: je kinderen, je collega’s, je werk, je vrienden, je medemens en natuurlijk jezelf. Juist het woord doen typeert mij: ik zorg dat het voor elkaar komt.

Uiteenlopende vragen

'Ik zoek voor een mevrouw met dementie een zorgboerderij waar ze kan lopen en bewegen. De zorgboerderij waar ze nu zit is minder actief.' Dit soort vragen beantwoord ik via de info-lijnen. Dagelijks komen er gemiddeld 30 berichten binnen. Aparte, gewone en ingewikkelde vragen. Ik vind het een uitdaging om zo snel en efficiënt mogelijk te antwoorden.

Wapenfeiten van Annemieke Koning

  • Beheert infolijnen voor Vilans, Kennisplein Zorg voor Beter, Expertisenetwerk Levensvragen en ouderen, BeterOud en de Hulpmiddelenwijzer.
  • Adviseur en schrijver voor de Hulpmiddelenwijzer.
  • Stond aan de wieg van het Kennisplein Zorg voor Beter.
  • Begeleider van het Erkenningstraject interventies in de langdurende zorg en beheer van de databank.

In team Kennispleinen met Annemieke

Iris Kleerekooper
Iris
Kleerekooper

Adviseur kennispleinen Adviseur kennispleinen

i.kleerekooper@vilans.nl

Bekijk profiel

Manon Metselaar
Manon
Metselaar

Programmamedewerker Programmamedewerker

m.metselaar@vilans.nl

Bekijk profiel

Rinske Boomstra
Rinske
Boomstra

Senior medewerker Senior medewerker

r.boomstra@vilans.nl

Bekijk profiel

Lisa Delmée
Lisa
Delmée

Junior Adviseur Kennispleinen Junior Adviseur Kennispleinen

l.delmee@vilans.nl

Bekijk profiel

Karlijn Kwint
Karlijn
Kwint

Senior adviseur kennispleinen Senior adviseur kennispleinen

k.kwint@vilans.nl

Bekijk profiel

Charlotte van Vliet
Charlotte
van Vliet

Senior kennisnetwerker Onderwijs Senior kennisnetwerker Onderwijs

c.vanvliet@vilans.nl

Bekijk profiel

Judith Oosterom
Judith
Oosterom

Adviseur Kennispleinen Adviseur Kennispleinen

j.oosterom@vilans.nl

Bekijk profiel

Judith van Lier
Judith
van Lier

Senior adviseur Senior adviseur

j.vanlier@vilans.nl

Bekijk profiel

Hilair Balsters
Hilair
Balsters

Senior adviseur Senior adviseur

h.balsters@vilans.nl

Bekijk profiel

Marjan Hurkmans
Marjan
Hurkmans

Senior kennisnetwerker Senior kennisnetwerker

m.hurkmans@vilans.nl

Bekijk profiel