Hilair Balsters
Senior adviseur

Hilair
Balsters

Senior adviseur

'Kenniswerk is kennisdelen: het geheel is meer dan de som der delen'

Werken in de zorg voor mensen met een beperking is kenniswerk. Met de juiste, beproefde kennis behalen we veel winst. Kennis is een belangrijke sturingsfactor om strategische doelen (optimale zorg en ondersteuning) te bereiken. Zo verbeteren we de kwaliteit van bestaan van mensen met een beperking.

Gehoord en gezien worden

Mijn zus met een verstandelijke beperking is veel te jong overleden aan dementie. Dat mijn hart bij de gehandicaptenzorg ligt, heeft dus een persoonlijke reden. Mijn zus was en is nog steeds mijn drijfveer. Door haar heb ik gezien hoe belangrijk het is dat mensen met een beperking gehoord en gezien worden.

Zorg maakt nederig

Als vrijwilliger werkte ik in een aantal jaren in een hospice. Zorgen voor mensen in de laatste fase van hun leven biedt verdieping en maakt je nederig. Dit ervaar ik nu ook in de mantelzorg van mijn beginnend dementerende moeder. Dit is ook als kenniswerker van waarde. Daarnaast ben ik een verbinder 'pur sang'. Ik houd ervan om mensen samen te brengen en - vanuit betrokkenheid en creativiteit - kennis uit te wisselen.

Wapenfeiten van Hilair Balsters

  • Grondlegger Kennisplein Gehandicaptensector, samen met VGN en MEE Nederland.
  • Organiseert de jaarlijkse Kennismarkt Gehandicaptensector waar het werkveld zijn 'state of the art' presenteert.
  • Maakt in werkplaatsen al meer dan 10 jaar - samen met het werkveld - kennis toegankelijk voor de praktijk.
  • Heeft een actieve rol in het programma Gewoon Bijzonder (Nationaal Programma Gehandicapten) en organiseert dat de kennis & informatie uit de projecten van Gewoon Bijzonder voor de sector beschikbaar zijn.

In team Kennisinfrastructuur met Hilair

Merel Schrama
Merel
Schrama

Coördinator team online specialisten Coördinator team online specialisten

m.schrama@vilans.nl

Bekijk profiel

Annemieke Koning
Annemieke
Koning

Projectassistent kennis continu Projectassistent kennis continu

a.koning@vilans.nl

Bekijk profiel

Judith Oosterom
Judith
Oosterom

Adviseur Kennispleinen Adviseur Kennispleinen

j.oosterom@vilans.nl

Bekijk profiel

Lisa Bal
Lisa
Bal

Online specialist Online specialist

l.bal@vilans.nl

Bekijk profiel

Manon Metselaar
Manon
Metselaar

Programmamedewerker Programmamedewerker

m.metselaar@vilans.nl

Bekijk profiel

Hilair Balsters
Hilair
Balsters

Senior adviseur Senior adviseur

h.balsters@vilans.nl

Bekijk profiel

Monique de Boer
Monique
de Boer

Online specialist Online specialist

m.deboer@vilans.nl

Bekijk profiel

Willy Calis
Willy
Calis

Senior adviseur Senior adviseur

w.calis@vilans.nl

Bekijk profiel

Betsy Albers
Betsy
Albers

Teamleider Kennispleinen Teamleider Kennispleinen

b.albers@vilans.nl

Bekijk profiel

Annemieke Hoogland
Annemieke
Hoogland

Online specialist Online specialist

a.hoogland@vilans.nl

Bekijk profiel

Judith van Lier
Judith
van Lier

Senior adviseur Senior adviseur

j.vanlier@vilans.nl

Bekijk profiel

Rinske Boomstra
Rinske
Boomstra

Senior Adviseur Senior Adviseur

r.boomstra@vilans.nl

Bekijk profiel

Marleen de Roo
Marleen
de Roo

Online specialist Online specialist

m.deroo@vilans.nl

Bekijk profiel

Lisa Delmée
Lisa
Delmée

Junior Adviseur Kennispleinen Junior Adviseur Kennispleinen

l.delmee@vilans.nl

Bekijk profiel

Dirk van Bussel
Dirk
van Bussel

Online specialist Online specialist

d.vanbussel@vilans.nl

Bekijk profiel

Siem Valk
Siem
Valk

Online marketeer Online marketeer

s.valk@vilans.nl

Bekijk profiel