Lisa Delmée
Senior adviseur

Lisa
Delmée

Senior adviseur

Hoe zou het zijn als we alles zouden weten? Hoe weet je wat je niet weet? Alleen samen kom je er achter.

Met kennis samenwerken aan betere zorg. Dat is ook de reden waarom ik bij Vilans werk. Er is veel kennis beschikbaar, maar toch is er ook nog veel behoefte aan (nieuwe) kennis. Ik help graag mee aan het verspreiden, verbinden en ontwikkelen van kennis. Op creatieve manieren. Maar altijd met oog voor de mensen die er uiteindelijk baat bij hebben.

Wapenfeiten

  • Projectleider verbinding wetenschappelijke kennis en praktijk
  • Werkzaam in zowel ouderen- als gehandicaptenzorg
  • (Strategisch) betrokken bij de verschillende kennispleinen 
  • Stimuleert kennisdelen fysiek, tijdens (netwerk)bijeenkomsten, in co-creatiesessies, maar ook digitaal

In team Kennismanagement met Lisa

Tamara Streng
Tamara
Streng

Adviseur kennismanagement Adviseur kennismanagement

t.streng@vilans.nl

Bekijk profiel

Hilair Balsters
Hilair
Balsters

Senior adviseur Senior adviseur

h.balsters@vilans.nl

Bekijk profiel

Erik de Jeu
Erik
de Jeu

Projectleider Projectleider

e.dejeu@vilans.nl

Bekijk profiel

Noëlle Sant
Noëlle
Sant

Senior adviseur Senior adviseur

n.sant@vilans.nl

Bekijk profiel

Leonoor Ahrens
Leonoor
Ahrens

Senior Marketing en communicatieadviseur Senior Marketing en communicatieadviseur

l.ahrens@vilans.nl

Bekijk profiel

Tessa Dadema
Tessa
Dadema

Senior adviseur kennismanagement Senior adviseur kennismanagement

t.dadema@vilans.nl

Bekijk profiel

Annemieke Koning
Annemieke
Koning

Adviseur kennismanagement Adviseur kennismanagement

a.koning@vilans.nl

Bekijk profiel