Lisa Delmée
Junior Adviseur Kennispleinen

Lisa
Delmée

Junior Adviseur Kennispleinen

'If we don’t get lost, we will never find a new route'

Soms moet je gewoon dingen doen, niet wetend waar je uitkomt, om tot nieuwe, betere, uitkomsten te komen. Dit geldt voor mezelf, maar ook voor de personen in de zorg. Dit kan wel eens spannend zijn. Vilans biedt zorgprofessionals de handvatten om aan de slag te gaan met het vinden van 'een nieuwe route' of het bijsturen van de 'route', binnen de kaders die er zijn natuurlijk!

Ik zie graag dat de kennis die Vilans ontwikkelt ook daadwerkelijk gebruikt wordt. De zorgprofessional kan deze kennis gebruiken om de zorg te verbeteren, zowel voor de cliënt als voor zichzelf. Daarnaast vind ik het belangrijk dat de verbinding wordt gezocht: vaak kun je veel van anderen leren, in welke situatie dan ook! Vandaar dat ik het ook zo leuk vind om te mogen werken aan de kennispleinen: daar wordt de kennis gebundeld en verspreid om (samen) aan de slag te gaan.

Drijfveer

Vanuit mijn studie Gezondheidswetenschappen heb ik vanuit verschillende hoeken naar de zorg gekeken. Al snel merkte ik dat ik me goed kan vinden in de 'Bottom up' manier van werken: mensen kunnen zelf heel goed aangeven wat men wilt en nodig heeft. Dit hoeft niet van bovenaf bepaald te worden. Ook bij het ontwikkelen van producten is dit belangrijk: 'drop' niet de informatie die je hebt ontwikkeld, maar ontwikkel dit in samenspraak en zorg voor interactie.

Wapenfeiten van Lisa Delmée

  • Bij de GGD Hart voor Brabant verschillende dialoogbijeenkomsten gehouden met bewoners die mee konden denken over het gezondheidsbeleid. 
  • Ik ben altijd in voor iets nieuws! En ik ga daar dan ook graag mee aan de slag.

In team Kennisinfrastructuur met Lisa

Karlijn Kwint
Karlijn
Kwint

Senior adviseur kennispleinen Senior adviseur kennispleinen

k.kwint@vilans.nl

Bekijk profiel

Christel van den Hoven
Christel
van den Hoven

Communicatieassistent kennispleinen Communicatieassistent kennispleinen

c.vandenhoven@vilans.nl

Bekijk profiel

Judith Oosterom
Judith
Oosterom

Adviseur Kennispleinen Adviseur Kennispleinen

j.oosterom@vilans.nl

Bekijk profiel

Merel Schrama
Merel
Schrama

Coördinator team online specialisten Coördinator team online specialisten

m.schrama@vilans.nl

Bekijk profiel

Willy Calis
Willy
Calis

Senior adviseur Senior adviseur

w.calis@vilans.nl

Bekijk profiel

Manon Metselaar
Manon
Metselaar

Programmamedewerker Programmamedewerker

m.metselaar@vilans.nl

Bekijk profiel

Joëlle Spoelder
Joëlle
Spoelder

Communicatieassistent kennispleinen Communicatieassistent kennispleinen

j.spoelder@vilans.nl

Bekijk profiel

Lisa Bal
Lisa
Bal

Online specialist Online specialist

l.bal@vilans.nl

Bekijk profiel

Tom van Boekholt
Tom
van Boekholt

Communicatieassistent kennispleinen Communicatieassistent kennispleinen

t.vanboekholt@vilans.nl

Bekijk profiel

Hilair Balsters
Hilair
Balsters

Senior adviseur Senior adviseur

h.balsters@vilans.nl

Bekijk profiel

Judith van Lier
Judith
van Lier

Senior adviseur Senior adviseur

j.vanlier@vilans.nl

Bekijk profiel

Dirk van Bussel
Dirk
van Bussel

Online specialist Online specialist

d.vanbussel@vilans.nl

Bekijk profiel

Johanneke van der Bijl
Johanneke
van der Bijl

Adviseur kennispleinen Adviseur kennispleinen

j.vanderbijl@vilans.nl

Bekijk profiel

Monique de Boer
Monique
de Boer

Online specialist Online specialist

m.deboer@vilans.nl

Bekijk profiel

Betsy Albers
Betsy
Albers

Teamleider Kennispleinen Teamleider Kennispleinen

b.albers@vilans.nl

Bekijk profiel

Aenne Werner
Aenne
Werner

Senior adviseur kennispleinen Senior adviseur kennispleinen

a.werner@vilans.nl

Bekijk profiel

Rinske Boomstra
Rinske
Boomstra

Senior Adviseur Senior Adviseur

r.boomstra@vilans.nl

Bekijk profiel

Annemieke Koning
Annemieke
Koning

Adviseur kennispleinen Adviseur kennispleinen

a.koning@vilans.nl

Bekijk profiel

Iris Kleerekooper
Iris
Kleerekooper

Adviseur kennispleinen Adviseur kennispleinen

i.kleerekooper@vilans.nl

Bekijk profiel

Annemieke Hoogland
Annemieke
Hoogland

Online specialist Online specialist

a.hoogland@vilans.nl

Bekijk profiel