Manon Metselaar
Programmamedewerker

Manon
Metselaar

Programmamedewerker

'Nog meer kennis en enthousiasme de praktijk in brengen, daar ga ik voor!'

De (langdurende) zorg is een complex werkveld. Als zorgmedewerker moet je niet alleen veel weten over aandoeningen en ziektebeelden. Je moet ook kennis hebben van zaken zoals eHealth, valpreventie, mondzorg, medicatieveiligheid, bevorderen van zelfredzaamheid en nog veel meer.

Welke zwachtel kun je het beste gebruiken? Hoe kun je effectief decubitus voorkomen? Welke (technologische) mogelijkheden zijn er om een cliënt zo lang mogelijk thuis te laten wonen? Met regelmaat komt er weer een nieuwe of geactualiseerde richtlijn bij. Hou dat allemaal maar eens bij als zorgmedewerker met een toch al drukke baan.

Personenalarmering

Een van mijn naasten is lichamelijk ernstig beperkt als gevolg van een hersenaandoening. Spreken, eten en bewegen van haar armen en handen lukt haar bijna niet meer. Toch woont zij met hulp van thuiszorg en mensen om haar heen op zichzelf. Om aan te kunnen geven wanneer zij hulp nodig heeft maakt zij gebruik van personenalarmering. Met 1 druk op de knop kan hulp ingeschakeld worden in geval van nood. Echter het lukt mijn naaste bijna niet om de knop in te drukken.

Toevallig las ik over een personenalarmering met valdetectie. Bij een val wordt automatisch een medewerker van de thuiszorg gealarmeerd. Na navraag bij de thuiszorg bleek dat zij niet van deze mogelijkheid op de hoogte waren. Vervolgens hebben ze deze alarmering met valdetectie meteen geregeld voor mijn naaste.

Om de best mogelijke zorg te bieden moet je op de hoogte zijn van de mogelijkheden. Door het beschikbaar maken en verspreiden van up-to-date kennis hoop ik dat zorgmedewerkers hun werk zo goed mogelijk uitvoeren en cliënten zo fijn mogelijk leven.

Wapenfeiten van Manon Metselaar

  • Werkt naast haar baan bij Vilans als wijkverpleegkundige.
  • Is voortdurend op zoek naar effectieve interventies voor de ouderen- of gehandicaptenzorg.

In team Kennispleinen met Manon

Lisa Bal
Lisa
Bal

Online specialist Online specialist

l.bal@vilans.nl

Bekijk profiel

Judith Oosterom
Judith
Oosterom

Adviseur Kennispleinen Adviseur Kennispleinen

j.oosterom@vilans.nl

Bekijk profiel

Iris Kleerekooper
Iris
Kleerekooper

Adviseur kennispleinen Adviseur kennispleinen

i.kleerekooper@vilans.nl

Bekijk profiel

Aenne Werner
Aenne
Werner

Senior adviseur kennispleinen Senior adviseur kennispleinen

a.werner@vilans.nl

Bekijk profiel

Merel Schrama
Merel
Schrama

Coördinator team online specialisten Coördinator team online specialisten

m.schrama@vilans.nl

Bekijk profiel

Christel van den Hoven
Christel
van den Hoven

Communicatieassistent kennispleinen Communicatieassistent kennispleinen

c.vandenhoven@vilans.nl

Bekijk profiel

Joëlle Spoelder
Joëlle
Spoelder

Communicatieassistent kennispleinen Communicatieassistent kennispleinen

j.spoelder@vilans.nl

Bekijk profiel

Annemieke Hoogland
Annemieke
Hoogland

Online specialist Online specialist

a.hoogland@vilans.nl

Bekijk profiel

Hilair Balsters
Hilair
Balsters

Senior adviseur Senior adviseur

h.balsters@vilans.nl

Bekijk profiel

Monique de Boer
Monique
de Boer

Online specialist Online specialist

m.deboer@vilans.nl

Bekijk profiel

Karlijn Kwint
Karlijn
Kwint

Senior adviseur kennispleinen Senior adviseur kennispleinen

k.kwint@vilans.nl

Bekijk profiel

Annemieke Koning
Annemieke
Koning

Adviseur kennispleinen Adviseur kennispleinen

a.koning@vilans.nl

Bekijk profiel

Rinske Boomstra
Rinske
Boomstra

Senior medewerker Senior medewerker

r.boomstra@vilans.nl

Bekijk profiel

Joske van Lent
Joske
van Lent

Online specialist Online specialist

j.vanlent@vilans.nl

Bekijk profiel

Lex Godthelp
Lex
Godthelp

Online marketeer Online marketeer

l.godthelp@vilans.nl

Bekijk profiel

Marjan Hurkmans
Marjan
Hurkmans

Senior kennisnetwerker Senior kennisnetwerker

m.hurkmans@vilans.nl

Bekijk profiel

Lisa Delmée
Lisa
Delmée

Junior Adviseur Kennispleinen Junior Adviseur Kennispleinen

l.delmee@vilans.nl

Bekijk profiel

Judith van Lier
Judith
van Lier

Senior adviseur Senior adviseur

j.vanlier@vilans.nl

Bekijk profiel

Tom van Boekholt
Tom
van Boekholt

Communicatieassistent kennispleinen Communicatieassistent kennispleinen

t.vanboekholt@vilans.nl

Bekijk profiel