Myrthe van der Meeren
Adviseur

Myrthe
van der Meeren

Adviseur

‘Waarom binnen je comfortzone blijven als daarbuiten veel meer te beleven valt’ (Loesje)

Hoe zorgen we ervoor dat onze kennis goed aansluit bij de eindgebruiker? Met dat vraagstuk houd ik me graag bezig. In mijn werk maak ik de vertaalslag van wetenschappelijke of impliciete kennis (kennis in de hoofden van mensen) naar de praktijk. Zodat de kennis die we aanbieden praktisch, aansprekend en direct toepasbaar is. Samenwerken is daarin heel belangrijk, met zorgprofessionals, cliënten, naasten en alle andere betrokkenen. Zo werken we samen aan betere zorg en komen we tot creatieve oplossingen.

Wapenfeiten

  • Opgeleid tot gezondheids- en communicatiewetenschapper. Gespecialiseerd in de interactie tussen individuen en hun sociale en fysieke omgeving.
  • Werkzaam op verschillende projecten in de ouderen- en gehandicaptenzorg.
  • Stimuleert kennisdelen op verschillende manieren - zowel online als fysiek - én in diverse vormen, zoals video’s, tips, infographics en praktijkvoorbeelden.

In team Kennismanagement met Myrthe

Tamara Streng
Tamara
Streng

Adviseur kennismanagement Adviseur kennismanagement

t.streng@vilans.nl

Bekijk profiel

Noëlle Sant
Noëlle
Sant

Kennismanager Kennismanager

n.sant@vilans.nl

Bekijk profiel

Hilair Balsters
Hilair
Balsters

Senior adviseur Senior adviseur

h.balsters@vilans.nl

Bekijk profiel

Lisa Delmée
Lisa
Delmée

Senior adviseur Senior adviseur

l.delmee@vilans.nl

Bekijk profiel

Tessa Dadema
Tessa
Dadema

Senior adviseur kennismanagement Senior adviseur kennismanagement

t.dadema@vilans.nl

Bekijk profiel

Annemieke Koning
Annemieke
Koning

Adviseur kennismanagement Adviseur kennismanagement

a.koning@vilans.nl

Bekijk profiel

Leonoor Ahrens
Leonoor
Ahrens

Senior Marketing en communicatieadviseur Senior Marketing en communicatieadviseur

l.ahrens@vilans.nl

Bekijk profiel

Erik de Jeu
Erik
de Jeu

Projectleider Projectleider

e.dejeu@vilans.nl

Bekijk profiel