Myrthe van der Meeren

Myrthe
van der Meeren

In team Kennismanagement met Myrthe

Erik de Jeu
Erik
de Jeu

Projectleider Projectleider

e.dejeu@vilans.nl

Bekijk profiel

Lisa Delmée
Lisa
Delmée

Senior adviseur Senior adviseur

l.delmee@vilans.nl

Bekijk profiel

Tessa Dadema
Tessa
Dadema

Senior adviseur kennismanagement Senior adviseur kennismanagement

t.dadema@vilans.nl

Bekijk profiel

Tamara Streng
Tamara
Streng

Adviseur kennismanagement Adviseur kennismanagement

t.streng@vilans.nl

Bekijk profiel

Leonoor Ahrens
Leonoor
Ahrens

Senior Marketing en communicatieadviseur Senior Marketing en communicatieadviseur

l.ahrens@vilans.nl

Bekijk profiel

Annemieke Koning
Annemieke
Koning

Adviseur kennismanagement Adviseur kennismanagement

a.koning@vilans.nl

Bekijk profiel

Noëlle Sant
Noëlle
Sant

Senior adviseur Senior adviseur

n.sant@vilans.nl

Bekijk profiel

Hilair Balsters
Hilair
Balsters

Senior adviseur Senior adviseur

h.balsters@vilans.nl

Bekijk profiel