Vera Hendrikse
Online specialist

Vera
Hendrikse

Online specialist

'Zonder een goede website kan kennisdeling in het veld niet plaatsvinden'

Op de website van Waardigheid en trots laten we zien wat de resultaten van het programma zijn; met nieuws, interviews, tools en praktijkvoorbeelden. De website geeft op positieve wijze de dynamiek van het veld weer, die met de stelselwijzigingen en kwaliteitsverbeteringen gepaard gaat.

Wapenfeiten van Vera Hendrikse

Ik haal voldoening uit het continu blijven doorontwikkelen van de website van Waardigheid en trots, het verzamelen van mooie content en die via de verschillende online kanalen ontsluiten.

In team Online met Vera

Merel Hooijmans
Merel
Hooijmans

Online specialist Online specialist

m.hooijmans@vilans.nl

Bekijk profiel

Janina Pieterse
Janina Pieterse

Online specialist Online specialist

Bekijk profiel

Christel van den Hoven
Christel
van den Hoven

Junior online specialist Junior online specialist

c.vandenhoven@vilans.nl

Bekijk profiel

Stephanie Rosenau
Stephanie
Rosenau

Junior online specialist Junior online specialist

s.rosenau@vilans.nl

Bekijk profiel

Margot Bogers
Margot Bogers

Webanalist Webanalist

Bekijk profiel

Lisa Bal
Lisa
Bal

Online specialist Online specialist

l.bal@vilans.nl

Bekijk profiel

Joske van Lent
Joske
van Lent

Senior adviseur online communicatie Senior adviseur online communicatie

j.vanlent@vilans.nl

Bekijk profiel

Annemieke Hoogland
Annemieke
Hoogland

Senior adviseur online communicatie Senior adviseur online communicatie

a.hoogland@vilans.nl

Bekijk profiel

Monique de Boer
Monique
de Boer

Online specialist Online specialist

m.deboer@vilans.nl

Bekijk profiel

Hester Moerman
Hester
Moerman

Online specialist Online specialist

h.moerman@vilans.nl

Bekijk profiel

Tom van Boekholt
Tom
van Boekholt

Junior contentspecialist Junior contentspecialist

t.vanboekholt@vilans.nl

Bekijk profiel

Joëlle Spoelder
Joëlle
Spoelder

Junior online specialist Junior online specialist

j.spoelder@vilans.nl

Bekijk profiel

Philip van Slooten
Philip
van Slooten

Online marketeer/conversiespecialist Online marketeer/conversiespecialist

p.vanslooten@vilans.nl

Bekijk profiel

Barbara Tieks
Barbara
Tieks

Online specialist Online specialist

b.tieks@vilans.nl

Bekijk profiel

Lex Godthelp
Lex
Godthelp

Online marketeer Online marketeer

l.godthelp@vilans.nl

Bekijk profiel

Karin Manders
Karin
Manders

Online specialist Online specialist

k.manders@vilans.nl

Bekijk profiel

Filar van Gool
Filar
van Gool

Online specialist Online specialist

f.vangool@vilans.nl

Bekijk profiel