Erik de Jeu
Projectleider

Erik
de Jeu

Projectleider

'Kennis dichterbij de praktijk brengen'

Bij Vilans maak ik met collega’s vernieuwende en praktijkgerichte kennis toepasbaar voor de werkvloer. Als projectmanager coördineer ik het ontwikkelproces en zorg ervoor dat de producten op tijd en binnen budget opgeleverd worden.

Een afwisselende functie want we ontwikkelen onder andere leerinterventies, apps, webinars, video’s en kennisbundels. Samen met professionals in het veld gaan we op zoek naar producten die ervoor zorgen dat zij hun werk beter kunnen doen. Zo hoop ik een steentje bij te dragen aan goede en betaalbare zorg met aandacht voor de cliënt.

In team Kennismanagement met Erik

Hilair Balsters
Hilair
Balsters

Senior adviseur Senior adviseur

h.balsters@vilans.nl

Bekijk profiel

Lisa Delmée
Lisa
Delmée

Senior adviseur Senior adviseur

l.delmee@vilans.nl

Bekijk profiel

Noëlle Sant
Noëlle
Sant

Senior adviseur Senior adviseur

n.sant@vilans.nl

Bekijk profiel

Tamara Streng
Tamara
Streng

Adviseur kennismanagement Adviseur kennismanagement

t.streng@vilans.nl

Bekijk profiel

Leonoor Ahrens
Leonoor
Ahrens

Senior Marketing en communicatieadviseur Senior Marketing en communicatieadviseur

l.ahrens@vilans.nl

Bekijk profiel

Tessa Dadema
Tessa
Dadema

Senior adviseur kennismanagement Senior adviseur kennismanagement

t.dadema@vilans.nl

Bekijk profiel

Annemieke Koning
Annemieke
Koning

Adviseur kennismanagement Adviseur kennismanagement

a.koning@vilans.nl

Bekijk profiel