Diana Kole
Kennismanager

Diana
Kole

Kennismanager

Eigen regie geeft ruimte om het beste uit jezelf te halen’

Het is een turbulente tijd voor de zorgsector. Bestaande systemen verdwijnen. Dat brengt onzekerheid met zich mee. Maar het biedt ook nieuwe kansen om de zorg opnieuw in te richten. Niet vanuit een systeem, maar maatwerk vanuit de vragen en mogelijkheden van elke unieke cliënt. Persoonlijk, betrokken, eerlijk en efficiënt. Ik zie dat het kan en daar ga ik voor.

Werken aan eigen regie en talenten

Ik wil graag samen werken aan flexibele organisatievormen die de eigen regie en talenten van zorgprofessionals ondersteunen, zodat zij die kunnen inzetten om de eigen regie en talenten van cliënten de ruimte te geven. Als kennismanager van In voor zorg! kijk ik doelgroep- en sectoroverstijgend naar de langdurende zorg. Daar zie ik veel mooie voorbeelden.

Het beste uit jezelf halen

Eigen regie over je leven en ruimte om je talenten en mogelijkheden te benutten. Alleen als je dat hebt, kun je het beste uit jezelf halen en je verder ontwikkelen. Dat gun ik cliënten, zorgprofessionals én mijzelf, om anderen te kunnen ondersteunen, faciliteren en inspireren.

Wapenfeiten van Diana Kole

  • Als Senior Kennismanager bij de programma’s In voor zorg! en Waardigheid & Trots haal ik goede voorbeelden, geleerde lessen, tips en tools op uit de transitietrajecten van deelnemers aan deze programma’s, zodat ik ze kan delen met andere organisaties.
  • Veel van deze kennis is geplaatst op de websites van In voor zorg! en Waardigheid & trots. Deze wordt voortdurend aangevuld.
  • Wij organiseren regelmatig bijeenkomsten over actuele thema’s en publiceren nieuwe documenten. Wilt u daarvan op de hoogte blijven, meldt u zich dan aan voor de nieuwsbrief van In voor zorg!  en Waardigheid & trots.

In team Waardigheid en trots met Diana

Maartje van Trigt
Maartje
van Trigt

Senior HRD adviseur Senior HRD adviseur

m.vantrigt@vilans.nl

Bekijk profiel

Irene Woudwijk
Irene
Woudwijk

Managementassistent Managementassistent

i.woudwijk@vilans.nl

Bekijk profiel

Saskia ter Kuile
Saskia
ter Kuile

Communicatiemanager en woordvoerder Communicatiemanager en woordvoerder

s.terkuile@vilans.nl

Bekijk profiel

Hedwig Schatteman
Hedwig
Schatteman

Managementassistent Managementassistent

h.schatteman@vilans.nl

Bekijk profiel

Bellis van den Berg
Bellis
van den Berg

Senior adviseur meten en monitoren Senior adviseur meten en monitoren

b.vandenberg@vilans.nl

Bekijk profiel

Saartje Sondeijker
Saartje
Sondeijker

Senior onderzoeker Senior onderzoeker

s.sondeijker@vilans.nl

Bekijk profiel

Lottie Pohlmann
Lottie
Pohlmann

Online specialist Online specialist

l.pohlmann@vilans.nl

Bekijk profiel

Vera Hendrikse
Vera
Hendrikse

Online specialist Online specialist

v.hendrikse@vilans.nl

Bekijk profiel

Ted Kraakman
Ted
Kraakman

Tranchemanager / Themacoördinator Tranchemanager / Themacoördinator

t.kraakman@vilans.nl

Bekijk profiel

Diana Kole
Diana
Kole

Kennismanager Kennismanager

d.kole@vilans.nl

Bekijk profiel

Karin Manders
Karin
Manders

Online specialist Online specialist

k.manders@vilans.nl

Bekijk profiel