Mieke van Hamersveld

Mieke
van Hamersveld

In team Onderzoek en validatie met Mieke

Jessica Michgelsen
Jessica
Michgelsen

Junior onderzoeker Junior onderzoeker

j.michgelsen@vilans.nl

Bekijk profiel

Nathalie Stolwijk
Nathalie Stolwijk

Onderzoeker Onderzoeker

Bekijk profiel

Minke ter Stal
Minke
ter Stal

Onderzoeker eHealth Onderzoeker eHealth

m.terstal@vilans.nl

Bekijk profiel

Cynthia Hofman
Cynthia
Hofman

Senior onderzoeker Senior onderzoeker

c.hofman@vilans.nl

Bekijk profiel

Diny Stekelenburg
Diny Stekelenburg

Onderzoeker Onderzoeker

Bekijk profiel

Nick Zonneveld
Nick
Zonneveld

Senior onderzoeker Senior onderzoeker

n.zonneveld@vilans.nl

Bekijk profiel

Dirk Lukkien
Dirk
Lukkien

Senior onderzoeker Senior onderzoeker

d.lukkien@vilans.nl

Bekijk profiel

Marko Mravunac
Marko Mravunac

Onderzoeker Onderzoeker

Bekijk profiel

Margreet Reitsma
Margreet
Reitsma

Senior onderzoeker Senior onderzoeker

m.reitsma@vilans.nl

Bekijk profiel

Paulien Vermunt
Paulien
Vermunt

Senior onderzoeker Senior onderzoeker

p.vermunt@vilans.nl

Bekijk profiel

Yael Reijmer
Yael Reijmer

Senior onderzoeker Senior onderzoeker

Bekijk profiel

Henk Herman Nap
Henk Herman
Nap

Senior onderzoeker Senior onderzoeker

h.nap@vilans.nl

Bekijk profiel