Tamara Streng
Adviseur

Tamara
Streng

Adviseur

Als je dat wat je doet niet kunt beschrijven aan de hand van wat het bijdraagt, weet je niet wat je doet.

In al mijn jaren in de zorg is de zorgvrager niet verandert. De context verandert, financiering, visie, kwaliteitskaders etc. maar zorg/ begeleiding die iemand vraagt, verandert daarmee niet. We weten in deze tijd steeds meer en het is mogelijk anders te kijken naar een vraag. Mijn wens is dat we kunnen ondersteunen bij dagelijkse kansen en dillema’s in actuele vragen!

Wapenfeiten

Ik ben ‘opgegroeid’ in de gehandicaptenzorg als verzorgende, maatschappelijk werker, vrijwilliger en als adviseur leren & ontwikkelen voor medewerkers in de gehandicaptenzorg. Wat mij onderscheid, is dat ik heel dicht op de werkpraktijk kan en wil zijn en de dilemma’s ken waar men dagelijks tegenaan loopt. 'Kan niet' is voor mij geen optie, ik geloof altijd dat er nog iets mogelijk is!

In team Kennispleinen met Tamara

Lisa Delmée
Lisa
Delmée

Junior Adviseur Kennispleinen Junior Adviseur Kennispleinen

l.delmee@vilans.nl

Bekijk profiel

Barbara Tieks
Barbara
Tieks

Online specialist Online specialist

b.tieks@vilans.nl

Bekijk profiel

Charlotte van Vliet
Charlotte
van Vliet

Senior kennisnetwerker Onderwijs Senior kennisnetwerker Onderwijs

c.vanvliet@vilans.nl

Bekijk profiel

Judith van Lier
Judith
van Lier

Senior adviseur Senior adviseur

j.vanlier@vilans.nl

Bekijk profiel

Stephanie Rosenau
Stephanie
Rosenau

Junior online specialist Junior online specialist

s.rosenau@vilans.nl

Bekijk profiel

Philip van Slooten
Philip
van Slooten

Online marketeer/conversiespecialist Online marketeer/conversiespecialist

p.vanslooten@vilans.nl

Bekijk profiel

Monique de Boer
Monique
de Boer

Online specialist Online specialist

m.deboer@vilans.nl

Bekijk profiel

Rinske Boomstra
Rinske
Boomstra

Senior medewerker Senior medewerker

r.boomstra@vilans.nl

Bekijk profiel

Anne Vollebregt
Anne
Vollebregt

Online specialist Online specialist

a.vollebregt@vilans.nl

Bekijk profiel

Aenne Werner
Aenne
Werner

Senior adviseur kennispleinen Senior adviseur kennispleinen

a.werner@vilans.nl

Bekijk profiel

Joske van Lent
Joske
van Lent

Senior adviseur online communicatie Senior adviseur online communicatie

j.vanlent@vilans.nl

Bekijk profiel

Iris Kleerekooper
Iris
Kleerekooper

Adviseur kennispleinen Adviseur kennispleinen

i.kleerekooper@vilans.nl

Bekijk profiel

Marjan Hurkmans
Marjan
Hurkmans

Senior kennisnetwerker Senior kennisnetwerker

m.hurkmans@vilans.nl

Bekijk profiel

Karlijn Kwint
Karlijn
Kwint

Senior adviseur kennispleinen Senior adviseur kennispleinen

k.kwint@vilans.nl

Bekijk profiel

Judith Oosterom
Judith
Oosterom

Adviseur Kennispleinen Adviseur Kennispleinen

j.oosterom@vilans.nl

Bekijk profiel

Lisa Bal
Lisa
Bal

Online specialist Online specialist

l.bal@vilans.nl

Bekijk profiel

Manon Metselaar
Manon
Metselaar

Programmamedewerker Programmamedewerker

m.metselaar@vilans.nl

Bekijk profiel

Joëlle Spoelder
Joëlle
Spoelder

Junior online specialist Junior online specialist

j.spoelder@vilans.nl

Bekijk profiel

Lex Godthelp
Lex
Godthelp

Online marketeer Online marketeer

l.godthelp@vilans.nl

Bekijk profiel

Hilair Balsters
Hilair
Balsters

Senior adviseur Senior adviseur

h.balsters@vilans.nl

Bekijk profiel

Tom van Boekholt
Tom
van Boekholt

Junior content specialist Junior content specialist

t.vanboekholt@vilans.nl

Bekijk profiel

Christel van den Hoven
Christel
van den Hoven

Junior online specialist Junior online specialist

c.vandenhoven@vilans.nl

Bekijk profiel

Annemieke Hoogland
Annemieke
Hoogland

Online specialist Online specialist

a.hoogland@vilans.nl

Bekijk profiel

Annemieke Koning
Annemieke
Koning

Adviseur kennispleinen Adviseur kennispleinen

a.koning@vilans.nl

Bekijk profiel