Frans van Zoest
Expert innovatie

Frans
van Zoest

Expert innovatie

'It needs a village to care'

Mijn passie is om de zorg op tijd te laten meebewegen met de toekomst. Een toekomst waarin zorg naadloos past bij iedere client; gegeven wordt door gemeenschappen van professionals én burgers; uitgaat van gezondheid in plaats van ziekte; bijdraagt aan de maatschappelijke behoefte aan flexibiliteit, veiligheid, duurzaamheid en solidariteit; betaald wordt op basis van doelen en uitkomsten; meedoet en profiteert van de digitale transformatie.

Verbindingsdeskundige

Ik ben geen typische onderzoeker of adviseur. Eerder een ‘verbindingskundige’ of ‘bewegingsmeester’. Niet onderzoeken, plannen, uitvoeren en evalueren, maar wel professioneel zoeken, bedoelen, ontdekken, ervaren, verbinden, in beweging krijgen en reflecteren. Daarom werk ik met vele collega’s aan kennis over ontwerp- impact-, netwerk- en cultuurgericht vernieuwen in de zorg.

Ook bezig met innovatie binnen of buiten de zorg? Ik kom graag in contact!

Wapenfeiten

Een selectie van mooie innovatieve thema’s waar ik bij Vilans aan werk of heb gewerkt: 

Judith Oosterom
Judith
Oosterom

Senior adviseur Senior adviseur

j.oosterom@vilans.nl

Bekijk profiel

Hanneke Noordam
Hanneke
Noordam

Senior onderzoeker Senior onderzoeker

h.noordam@vilans.nl

Bekijk profiel

Saartje Sondeijker
Saartje
Sondeijker

Senior onderzoeker Senior onderzoeker

s.sondeijker@vilans.nl

Bekijk profiel

Nynke de Jong
Nynke
de Jong

Junior onderzoeker Junior onderzoeker

n.dejong@vilans.nl

Bekijk profiel

Stefanie Mouwen
Stefanie
Mouwen

Senior adviseur Senior adviseur

s.mouwen@vilans.nl

Bekijk profiel

Diana Kole
Diana
Kole

Kennismanager/adviseur Kennismanager/adviseur

d.kole@vilans.nl

Bekijk profiel

Xandra van Megen
Xandra
van Megen

Onderzoeker zorgtechnologie en eHealth Onderzoeker zorgtechnologie en eHealth

x.vanmegen@vilans.nl

Bekijk profiel

Elize van Wijk
Elize
van Wijk

Junior onderzoeker Junior onderzoeker

e.vanwijk@vilans.nl

Bekijk profiel

Nienke Vos
Nienke
Vos

Onderzoeker eHealth Onderzoeker eHealth

n.vos@vilans.nl

Bekijk profiel